Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamunaleykum herkese (1 Kullanıcı)

elifsultan1981

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum!

Ben Elif! doğma büyüme almanyalıyım evlenince türkiyeye geldim fakat kimseleri tanımıyorum dini konuları vs. konuşacak sohbet edecek paylaşacak tartışacak arkadaşlar arıyorum!

Yanlızlık Allah(c.c.) mahsusdur

insanların konuşmaya sohbet etmeye ihtiyaçları vardır!

inş bende burda bir kaç arkadaşa bulurum

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam inşaALLAH aradığınız gibi kardeşlerinizi burada bulacaksınız.

Selam ve dua ile...

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
V.a.selam kardeşim.Hoş safa geldin,inşaallah hayırlı paylaşımlarda bulunuruz.

esma34

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam
hoşgeldin safalar getirdin...
inşallah arkadaşım
Rabbim gönlünce versin herşeyi...

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykumselam Kardeşim,
Hoş geldin,safalar getirdin,inş. Allahın izniyle burada birbirimizden birşeyler öğrenmek,birbirimiz için dua etmek için varız.RABBİM inş.güzel paylaşımlarda bulunmayı nasibetsin.
selam ve dua ile
----------
tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

hediyeözkaya

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum slm kardeşim inşallah iyi dosluklar kazanırsın bende yanlız oldugum için dinisohbetler edecek arkadaşlar arıyorum allahın izniyle sizin kadar degeli arkadaşlar buluruz amin

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam elif sultan...hoşgeldin aramıza , burada doğru bilgi ve güzel paylaşımlardan sen de hoşnut kalacaksın...selametle:)

melaike_ftm

Kayıtlı Kullanıcı
][/v.a.selam hoşgeldin kardeşim burası çok güzelbi site aradıgın kardeşce arkadaşlıklar burda var inşl herkes birbirine dualar ile hitab ediyor bundan güzel bişey varmı bende yeni üye oldum çok sevdim ve ayrılamıyorum burdan rabbime emanet olun selam ve dua ile...[II]

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam güzel kardeşim öncelikle aramıza hoşgeldin umarım faydalı bilgiler iyi arkadaşlar dostlar edinirsin

AGD-NesLiNuR

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam ben yazın anadolu gençlik derneğinin yaz yatılı kursuna gittim.inş şimdide kış programına gideceğim.çok güzel bir hocayla tanıştım,sağ olsun inş seneye asistanıyım onun.beni kartal i.h.l o ikna etti,onun sayesinde bazı şeyleri öğrendim.allah razı olsun bin defa ondan.ailemden sonra değer verdiğim ilk insan.inş bende ondan öğrendiklerimi soranlara anlatacağım...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt