Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamün aleyküm (1 Kullanıcı)

ersem38

Kayıtlı Kullanıcı
ben aranıza yeni katılan yada katılmak isteyen biriyim.şu günlerde aklım ruhum karmakarışık belki bir arayış içinde olmam beni sizlerle tanıştıracak.şimdiden teşekürler..

T

tevbekarım

aleyna ve aleykümselam
hoş sefa getirdiniz
benim size tavsiyem pc de olduğunuz zamanlarda fırsat buldukça online olun ve takip edin bakın burada nasıl bi dua kardeşliği var başkalarının günahına tevbesine dua eden kardeşler var,bir kardeşin acısı nasıl dualarla paylaşılıp hafifletiliyor,Allahın sevdiği amelleri işlemeye çalışan insanlar birbirlerine gönülden yardım ediyorlar....Allah yar ve yardımcınız olsun hoşgeldiniz sefa getirdiniz...

ersem38

Kayıtlı Kullanıcı
çok teşekkür ederim tevbekarım kardeşim.sayfaları gezdikçe ve okudukça biraz daha iyi oluyorum.
evet insanın ömrü ve gönlü için yapması gerken ve en güzeli dua etmek diye düşünüyorum.
şükür RABBİM DEVAMINI NASİP EDERSE NAMAZ BAŞLADIM;KAPANMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA NASIL NERDEN BAŞLAMALIYIM BİLMİYORUM...??????????

T

tevbekarım

Duadan ablam duadan başlayalım inşallah
en güzel şeylere niyetlenmişsiniz Rabbim yolunuzu açık etsin.bazen örtünmek ile ilgili konuşmalara şahit oluyorum yazılar okuyorum inanın Allah rızası için çekilen cefadan daha tatlı bişi yok dünyanın en büyük lezzetlerine bedeldir Allah için çekilen cefa ki o cefa sayılmıyor Rabbimin merhameti çok büyük örtünmekle alakalı birşey söylemek istiyorum bana 10 yıl önce nasip oldu Allah a hamdü senalar olsun ve ben şimdi evimden çıkarken Rabbim için giyinmenin onurunu taşıyorum O emretti diye başımı örtüyorum O emretti diye yüzüm elim dışında kalan tüm bedenimi tesettürle muhafaza etmeye çalışıyorum.adına kapanmak demiyorum beni bağışlayın örtünmek diyorum Rabbim bizi çok narin nazenin yarattı ve zarar görmeyelim diyede örtünün kendinizi koruyun diye emretti O nun emrine kurban olayım Yaradan yarattığını herkesden ve herşeyden iyi bilir.Allah yolunuzu açık etsin dualarımız sizinle olacak inşallah

ersem38

Kayıtlı Kullanıcı
evet düşünüyorumda benimde kapanmak istememin asıl nedeni utanmak ve bu duygunun karşılığında sizin de söylediğiniz gibi kapanmak değil örtünmek yatıyor.haklısınız neden kapanmak olsun ki doğrusu örtünmek..ve daha sonrasında gönlünüzü ruhunuzu genişletmek açılmak engin denizlere....
işallah rabbim bana da en yakın zaman da kısmet eder...çok saolun yanlışmı düzeltiniz.allah sizden razı olsun.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam kardeşim. Aramıza hoşgeldiniz. Hayırlara vesile olması temennilerimle.

T

tevbekarım

evet düşünüyorumda benimde kapanmak istememin asıl nedeni utanmak ve bu duygunun karşılığında sizin de söylediğiniz gibi kapanmak değil örtünmek yatıyor.haklısınız neden kapanmak olsun ki doğrusu örtünmek..ve daha sonrasında gönlünüzü ruhunuzu genişletmek açılmak engin denizlere....
işallah rabbim bana da en yakın zaman da kısmet eder...çok saolun yanlışmı düzeltiniz.allah sizden razı olsun.

estagfirullah ablacım ne demek Rabbim sizdende razı olsun güzel haberlerinizi alacağız inşallah B)B)B)

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldiniz ablacım.
inşaAllah sizi hep görürüz buralarda.
örtünmüş olarak:)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam
Hoşgeldiniz
biraz geç ama :)
inşaALLAH hepimiz(Bütün müminler) ALLAH'a layık kul efendimiz (s.a.v) e layık ümmet oluruz

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam
aramıza hoş geldin bende yenı sayılırım yeni yeni tanıyorum arkadaşları :)

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam kardeşim..
Üyeliğiniz hayırlara vesile olur inşaallah..

Hayran-i Mevla

Kayıtlı Kullanıcı
Hosgeldiniz ablacim. Hakkinizda hayirlisi neyse Yuce Rabbim onu nasib etsin insallah. Allah'in selami uzerinize olsun...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt