Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamun aleyküm (1 Kullanıcı)

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
bu site herkesin kuranını ve biir çok şeye yarayacak
ve aleyküm selam canım aramıza hoş geldin tam oğlumun doğum gününde buraya üye oldun çok güzel inş burada kalırsın evet burası çok güzel bir yer ve çok kıymetli kardeşlerimiz ve her an hep yardım edenler birbirimize el ele veriyoruz canım ALLAHA c.c emanet ol

Kaim

Yasaklı Kullanıcı
ve Aleyküm selam olsun.

imported_seren_

Kayıtlı Kullanıcı
özel

özel

oglunuzun dogumgününü kutlarım ne mutlu peygamberimizin de kutlu dogum haftasıcevapladıgınız için teşekkürler ne olur bana yardımcı olun ilk dea üye oldum :a12:

imported_seren_

Kayıtlı Kullanıcı
muaz radıyallahu anhdan rivayet edildigine güre resüllullah sallalahu aleyhi ve sellem onun elinden tuttu ve muaz vallahi seni gerçekten seviyorum her namazdan sonra şu duayı mutlaka okumanı tavsiye ediyorum ellahümme einni ala zikreke ve şükreke ve hüsnü ibadedike allahım seni zikretmek nimetine şükretmek sana layık ibadet etmek için bana yardım et sizinle paylaşmak istedim

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam hoş geldiniz
Faydalı paylaşımlarda buluşmak ümidiy'le
Hayırlı Cumalar.

T

tevbekarım

Aleyna ve aleykümselam hos sefa getirdiniz gelişiniz sizin ve bizim için hayırlara vesile olur inşallah paylaştığınız dua içinde rabbim razı olsun

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam
Hoş geldin safalar getirdin,üyeliğin hayırlı ve daim olsun inş.Güzel paylaşımın için Allah razi olsun.Nice güzel paylaşımlar dileğiyle.
Selam ve Dua ile

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı paylaşımlar diliyorum.
Selametle kalın.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam. Aramıza hoşgeldiniz kardeşim. Hayırlara vesile olması temennilerimle.

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
oglunuzun dogumgününü kutlarım ne mutlu peygamberimizin de kutlu dogum haftasıcevapladıgınız için teşekkürler ne olur bana yardımcı olun ilk dea üye oldum :a12:
kusura bakma canım tekrar hoş geldin şimdi cevabını okudum kusura bakma evet torunumunda tam 20 sinde çok güzel bir doğum günleri değilmi kızım çok sevindi dedim bak bu gün çok mubarek bir gün diyinece neyse canım ne gibi bir sorunun olursa burada hepimiz yardıma hazırız payleşmek istediğin bazı şeyler dinlemeyi severiz eleştirirsiz ve sadece merhem olmak sıkıntılaradan birazda olsa elimizden geldiği kadar birbirimizi yardım edeyoruz ve şimdi sende bu kafileye katıldın inş seni burada mutlu kılarız ALLAHA emanet ol canım

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
VE Aleyküm Selam kardeşim hoşgeldiniz aramıza üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah.Allah vesile olan bütün kardeşlerimizdne binlerce kez razı olsun Allah ecrini her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile selametle kalınız.

imported_seren_

Kayıtlı Kullanıcı
ben ilk defa bir siteye üye oldum ne yazıcamı bilmiyorum konu islamiyet olunca üye olmak içimden geldi bana yardımcı olurmusunuz ne gibi yarar lanırım bu siteden boş boş geziyorum allaha emanet olun

T

tevbekarım

aleyna ve aleykümselam kardeşim hoşgeldin siteye sadece forumuyla değil portalıyla diğer linkleriyle çok geniş kapsamlı bi site ben çok faydalanacağına inanıyorum isminden dolayı girmişsen ki elhamdülillah imanla şereflenen kullarındasın Allahu Teala'nın. Allah a binlerce şükür imanımız var ama hepimizin yaşayış konusunda çok eksiğimiz var birbirlerimize dua ile bilgi ile yardımcı olmaya çalışıyoruz.inşallah senin içinde hayırlara vesile olur.selam ve dua ile.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt