Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamün aleyküm (1 Kullanıcı)

veleye_56

Kayıtlı Kullanıcı
allahın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. kaç gündür sitenizi takip ediyorum ve çok güzel paylaşımlarınızdan istifade etmek için ben de aranıza katılmak istedim. umarım kabul buyurursunuz.. faydalı paylaşımlarla bulunmak dileği ile

Mihrace24

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam sizden bi gün önce katılmış bi üye olarak ilk hoşgeldinizi ben diyeyim hoşgeldiniz

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
allahın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. kaç gündür sitenizi takip ediyorum ve çok güzel paylaşımlarınızdan istifade etmek için ben de aranıza katılmak istedim. umarım kabul buyurursunuz.. faydalı paylaşımlarla bulunmak dileği ile

Ve aleyküm selam ve rahmetullah kardeşim. Hoşgeldiniz aramıza.
Üyeliğiniz hayırlara vesile olur inşaallah..

Aleyküm selam sizden bi gün önce katılmış bi üye olarak ilk hoşgeldinizi ben diyeyim hoşgeldiniz

Es selamu aleyküm ve rahmetullah kardeşim. Siz de hoş geldiniz.
Hayırlı paylaşımlarda buluşmak duasıyla inşaallah..

Beautiful_1064

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aLeyküm seLam hoş geldiniz hayırLI oLsun üyeLiğiniz inşaALLAH..

eko67

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam ve rahmetullah kardeşim. Hoşgeldiniz aramıza.

Siz de hoş geldiniz Mihrace24 kardeşim.

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı paylaşımlar diliyorum.ALLAHA EMANET OLUN.SELAMETLE KALIN.

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı

aleyküm selam kardeşim üyeliğiniz hayırlı olsun.ne demek kabul buyurmak RABBİM burda olmanızı istemiş demekki.bize laf düşmezki.ALLAHA emanet olun

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Allahın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. kaç gündür sitenizi takip ediyorum ve çok güzel paylaşımlarınızdan istifade etmek için ben de aranıza katılmak istedim. umarım kabul buyurursunuz.. faydalı paylaşımlarla bulunmak dileği ile

Ve aleykümselam ve Rahmetullahi ve Berakatühü
Amin inşaallah kardeşim. hoşgeldiniz sitemize üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun..
Hayırlı cumalar.Allaha emanet olunuz..selametle..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt