Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selamün aleyküm (1 Kullanıcı)

m.ars1

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm arkadaşlar öncelikle emeği geçen arkadaşlardan ALLAH (c.c) razı olsun benim sorum 1yılı ssk sız 7.5 yıldır bir firmada çalışıyorum maaşlarımı herhangi bir belge olmaksızın alıyoruz(1300 tl.) ama ssk dökümlerinde asgari ücret görünüyor yıllık izinlerimide her yıl 15 gün olarak alıyordum.şimdi beni çıkarmak istiyorlar böyle bir durumda ben ilk işe girişimi ispatlarsam toplam 7.5 yıl kıdem tazminatı alabilirmiyim?ayrıca başka haklarım nelerdir mesela 7.5 yıllık bi işçi 15 gün senelik izin kullanması normalmi?işsizlik parası alabilirmiyim?alırsam ne kadar olur?kıdem tazminatını asıl maaş üzerindenmi yoksa ssk da görünen yaklaşık 650 tl den mi alacagım konuyla ilgili arkadaşların cevaplarını bekliyorum şimdiden teşekkür eder hayırlı günler dilerim....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt