Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamun Aleyküm.. (1 Kullanıcı)

Seyma!

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm din kardeşlerim. Ben Şeyma. Siteniz gercekten çok güzel. Ben araniza Hollandadan katılıyorum ve 19 yaşindayim. Kapali olmama ragmen dinimizden uzak kaldigimi hissetim ve daha çok bilgi sahip olmak icin araniza katilmayi tercih ettim. Rabbim bizi nefsimizle baş başa birakmasin dogru yoldan ayirmasin insallah. Bu kardesinizide araniza alabilirmisiniz? Bu sitede emegi olan bütün din kardeşlerimizden Allah bin kere razi olsun. Emeginize saglik.

aciz12

Kayıtlı Kullanıcı
tanışmak

tanışmak

Şeyma, bende buraya yeni üye oldum. Burdaki her insanla tanışıp bilgi paylaşımında bulunmak istiyorum.Ben yatığım ibadetlerin heyecanını duymak ve aşkını yaşamak istiyorum.

denizhkn

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykumselam kardeşlerim..
hoşgeldiniz sefa getirdiniz. inşallah üyelikleriniz daim olur ben de çok yeni olmamakla birlikite eski de sayılmam ama çok yararlandım bu siteden. inşallah sizler de çok güzel şeyler paylaşıp faydalı bilgiler öğrenirsiniz..
burdaki arkadaşların hepsi çok güzel insanlar..
tekrardan hayırlı olsun
hayırlı bayramlar..

yolun yarısı

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldiniz kardeşlerim inş. birşeylerden faydalanabilirsiniz buna eminim =)

aciz12

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam sevgili Şeyma, bende bu siteye yeni üye oldum.Ben de islamiyeti yaşamanın heyecanı ve aşkı için burdayım. Bilmek yetmiyor. Bedenimizde,ruhumuzda ve duygularımızda yaşamak gerekiyor diye düşünüyorum

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam kardeşlerim aramıza hoş geldiniz rabbim üyeliğinizi hayırlı ve daim etsin güzel ve bilgili paylaşımlar dileğiyle rabbime emanet olun selametle..............
...........
Ramazan bayramınız mübarek olsun

aciz12

Kayıtlı Kullanıcı
hoşbulduk kardeş, İnşallah. İnsanların neyi ne niyetle istedikleri önemlidir. Onun içindirki Mevlana HZ. dediği gibi İnsanlar istediklerine değil;hak ettiklerine kavuşurlar

aciz12

Kayıtlı Kullanıcı
hoşbulduk kadeş,bende sizin,site üyelerinin ve tüm islam aleminin mübarek ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Seyma!

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun kardeşlerim. Bende benimle ayni niyetle burda olan aciz12 arkadasimiz gibi düsünüorum. Tek istegim dinimize hak ettigi degei veebilmek. Aşkla tutkuyla yaşayabilmek ve hissetmek. Etrafimda gercekten hissederek dinimizi yasayan kardeslerimizi görüyorum özenmiyor degilim. Rabbim bizleride sevdigi kullardan eylesin insallah.
Selam ve dua ile..

Seyma!

Kayıtlı Kullanıcı
Buarada Hepimizin Ramazan Bayrami Mübarek Olsun. Rabbim tekrarina eristirir insallah.

Umut_Yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.tansu-gamzem.tr.gg
İnşALLAH AMİN güzel kardeşim,
hoşgeldiniz aramıza,
üyeliğiniz haırlı ve daim olur inşALLAH,
Bayramınız mübarek olsun...

Seyma!

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun kardeşim

Çeşm-i Bülbül