Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selamün aleyküm (1 Kullanıcı)

celvan

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm arladaslar ben 6 aylık hamıle bır bayanım esımın tayını sırnaga cıktı 1 sene daha en azından bebegım dunyaya gelene kadar kalmak ıstıyorum lütfen benım ıcın dua edın allah razı olsun hakkınızı helal edın saygılar dua ıle

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm arladaslar ben 6 aylık hamıle bır bayanım esımın tayını sırnaga cıktı 1 sene daha en azından bebegım dunyaya gelene kadar kalmak ıstıyorum lütfen benım ıcın dua edın allah razı olsun hakkınızı helal edın saygılar dua ıle

Ve aleyküm selam Hoş geldiniz. Size elimizden gelen duaları okuruz bu gece de sizin için dualarda buluncagım Allah razı olsun Allah hepimize merhamet etsin. Amin.

zarife_76

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam Hoş geldiniz. Size elimizden gelen duaları okuruz bu gece de sizin için dualarda buluncagım ALLAH razı olsun ALLAH hepimize merhamet etsin. Amin.

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim RABBİM CC senin hakkında en hayırlısını versin inşallah

DOĞRU YOL

Kayıtlı Kullanıcı

Sayın celvan

İslamiyet ailesine hoş geldiniz....güzel paylaşımlarınızı, yorumlarınızı bekliyoruz....

Allah size hayırlı evlat versin ve evladınızı anneli babalı büyütmek nasip etsin...ve bütün şerlerden Allah sizi ve sevdiklerinizi ömür boyu korusun inşallah hayırlısıyla....

mir_erhan

Moderator
selamün aleyküm kardeşim hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah.
sizin için dua edeceğiz inşallah. allah yardımcınız olsun kardeşim.

ama size bir şey söyleyebilirmiyim. o kadar da canınızı sıkmayın kardeşim
buralarda hala yaşayan insanlar var.. artık sağolsun devlet yıllar sonra buralara güzel hastaneler açmış her türlü imkan var ulaşım eskisi gibi sorun değil.
hiç canınızı sıkmayın...
demek istediğim nasibinizi Rabbimiz oraya çıkarmışsa korkmayın çok rahat yaşayıp hayatınızı sürdüreceğinize emin olabilrsiniz kardeşim:

yine de yüceler yücesi mevlaamız inşallah gönlünüzden geçeni size nasip etsin hayırlısı ile

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim hoşgeldin
erhan kardeşime katılıyorum
bencede can sıkıcı bişey yok ortada
allah yardımcınız olsun
selam ve dua ile...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt