Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamün Aleyküm (1 Kullanıcı)

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslar Benim adım Zeki Allah bana 3 gün önce içime bir hidaye verdi ve namazlarıma basladım dışarıdaki insanlardan gözlerimi kacırıp haramdan sakınmaya basladım. Bunun sebebi ahiret hayatından ve Allah tan cok korkmamdır. Arkadaslar kendim Konyalıyım ve buranın müthiş bi manevi havası vardır. Tüm müslüman kardeslerimizin burayı mutlaka ziyaret etmelerini dilerim. Yasım 22 ve muhasebe ile ilgili bi şirkette çalısmaktayım. İslamı bilmeyi onu öğrenmeyi ve onu yaymayı cok istiyorum ancak o kadar tecrubesizimki en zorda kaldıgımda rabbime sıgınıyorum. Ölümden cok korkuyorum unki gunahlarım cok fazla Allah (C.C) Dualarda tövbelerde bulundum ve tövbede aldım arkadaslar. Allah hepimizin günahlarını bağışlasın insallah ben günah isledim ama işlememek üere söz verdim büyük günah bana yasak arkadaslar kendi kendime böyle söz verdim ki sonra Allah a söz vedim burada sizinle paylasıcagım bilgilerim olucaktır arkadaslar simdiden Allah hepiniziden razı olsun

PeNYe.Zz

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşim aramıza hoşgeldin..inşALLAH sitenin sana çok faydası olacaktır.ben burdan çok şey öğrendim..hayatım düzene girdi..artık rabbime kendimi daha yakın hissediyorum..bende 1 ay öncesine namaz daha kılmayan bi insandım..bu siteyle tanıştığımdan beri namazlarımı düzenli kılıyorum..ve yine burdaki arkdaşlarım sayesinde çok şükür kapandım..Allah hepsinden razı olsun..Selam ve dua ile..

GEVHER

Yönetici
ve aleykümselam ZEKİ.42 kardeşimiz...

Foruma ve aramıza hoşgeldiniz.
Faydalı paylaşımlarda sizi de aramızda görme duasıyla , inşaAllah üyeliğiniz hayırlı ve daim olur.

Allah Celle Celalühe emanet olunuz.

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü"
aramıza hoş geldiniz.hayırlı paylaşımlar diliyorum.selametle kalın.allah yar ve yardımcınız olsn.

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam kardesim hoşgeldin allah-u zülcelal tamamına erdirsin inşallah.

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
hışgeldin kardeşim hayırlı olsun
maşaallah çok güzel yolunuz açık olsun rabbim kendisini dileyene elbet yolunu açar rabbimin halis kullarından olman duası ile kardeşim
ALLAH a emanet ol
selametle.......

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslar Allah dostu insanlarla konusuyorum suan insallah cennetinde kösklerindede böyle yüzyüze oturup muhabbet ederiz arakdaslar insallah.

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam kardeşim
Hoşgeldin sitemize üyeliğin hayırlı ve daim olsun..
İnsanız hepimizin hataları oluyor ,hepimiz günah işliyoruz bilerek yada bilmeyerek
önemli olan bunların farkına varıp Rabbimizden bağışlanmak istememiz ve tövbe etmemizdir.
selam ve dua ile...

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun arkadaslar hosbulduk Allah ın selamı ve rahmeti hepiniziin üzerine olsun.

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
aramıza hoş geldin emin olki bu siteden çok mutlu olup güzel kendine yararlı bilgiler kazanacaksın ulaşmak istediğin yol allahın yoludur yolun açık olsun allaha emanet ol

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam hoşgeldin kardeşim
rabbim tüm yanlış yolda olan kullarına doğru yolu görebilmeyi nasip eylesin sen sor sorularını kardeşim emin ol ki burada hiçbir soru cevapsız kalmaz
selametle allaha emanet ol

Cikmaz~Sokak

Kayıtlı Kullanıcı
Hosgeldin.. Eminim ki burda istedigin bilgileri bulaçaksin; cünki bende buraya geleli 1 hafta olmadi.. :) Kalp isterse, gerisi gelir ins'Allah.. Güzel paaylasimlarda bulusalim.. :)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslar Benim adım Zeki Allah bana 3 gün önce içime bir hidaye verdi ve namazlarıma basladım dışarıdaki insanlardan gözlerimi kacırıp haramdan sakınmaya basladım. Bunun sebebi ahiret hayatından ve Allah tan cok korkmamdır. Arkadaslar kendim Konyalıyım ve buranın müthiş bi manevi havası vardır. Tüm müslüman kardeslerimizin burayı mutlaka ziyaret etmelerini dilerim. Yasım 22 ve muhasebe ile ilgili bi şirkette çalısmaktayım. İslamı bilmeyi onu öğrenmeyi ve onu yaymayı cok istiyorum ancak o kadar tecrubesizimki en zorda kaldıgımda rabbime sıgınıyorum. Ölümden cok korkuyorum unki gunahlarım cok fazla Allah (C.C) Dualarda tövbelerde bulundum ve tövbede aldım arkadaslar. Allah hepimizin günahlarını bağışlasın insallah ben günah isledim ama işlememek üere söz verdim büyük günah bana yasak arkadaslar kendi kendime böyle söz verdim ki sonra Allah a söz vedim burada sizinle paylasıcagım bilgilerim olucaktır arkadaslar simdiden Allah hepiniziden razı olsun

aleyküm selam zeki kardeşim hoşgeldin aramıza
ne mutlu sana ki Rabbim sana doğru yolu göstermiş
ben de konyalıyım ve konyadayım haklısın manevi bir hava var burda:) çok şükür
herkesin görmesi gereken yerlerden biridir konya
Mevlana şehridir;;) (en önemlisi)
tekrar hoşgeldin aramıza hemşerim
selam ve dua ile...

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
Allah cümlenizden razı olsun arkadaslr tekrar hosbuldum Allah razı olsun Konyalı hemşerimede selamlar.

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
bu arada bende konyalıyııım

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt