Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selamün aleyküm (1 Kullanıcı)

bismillah_erva

Kayıtlı Kullanıcı
ben yeni üye oldum bu siteye.ve o kadar ihtiyacım vardiki birilerine danışmaya.ve şimdi sizden yardım istiyorum belki yardımlarınız kurtarır şu benliğimi.sorun şuki ben çok büyük boşluktayım kendimi kaybetmiş gibiyim aslında hayatım gayet güzel hiç bi sıkıntım yok ama ben herşeyi büyütüyorum ve en önemli sorunda dini bütün biri olmak istiyorum.etrafımdakilere bunu anlatırken kendimde en güzel şekilde islamiyeti yaşamak istiyorum.ama olmuyo hep şu nefsim bi yerde şeytana yenilio anne babamı üzüyorum onların nasihatlerini dinlemiyorum namazlarımı huşuyla kılamıyorum hep bi yarım eksik gibi.istediğim bütün yapıcağım işleri erteliyorum yapmak istiyorum niyetleniyorum olmuyo.yakın bi zamnda bi cemeate bağlanmak istiyorum belki bana öncü olurlar.içimdeki şu boşluk dolar diye düşünüyorum ama sizlerdende yardım bekliyorum bu konuda.arkadaşlar kendimi nasıl dine dahada yaklaştırabilirim???yani gönlümün rahat olmasını istiyorum kreşte küçücük çocuklara dinimizi anlatırken kendimide geliştirmek istiyorum onların duarıyla sanırım şuan ayaktayım.RABBİMDEN TEK TEMENNİM O KÜÇÜK ÇOCUKLARIN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE BU DUAMI KABUL ETMESİ...

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam mesletaş kardeşim hoşgeldin öncelikle kardeşim benim sana tavsiyem bol bol ayetel kürsi oku ki şeytan sana yaklaşamasın yaptığımız hayırsız işlerin tümünü malum şeytan fısıldar kulağa ayet-el kürsi okuyarak ona öyle bir duvar öresin ki yaklaşamasın sana o duvarı aşamasın birde kuranı kerim okumasını biliyorsan yasin-i şerif 41 kere oku okumadan öncede rabbime layık kul efendimize yakışır ümmeten olmak için niyet et inşaallah kardeşim

selam..dua..muhabbet ile kalasın kardeşim

şekerleme

Kayıtlı Kullanıcı
cumaniz mübarek olsun,
hayirli günler herkese

ahde

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldiniz erva kardeşim rabbim yardımcınız olsun şeytan en çok
temiz kalbli insanlarla uğraşır halis niyetli olanlara vesvese verir
şeytanın bu vesveselerinden kurtulmak ve amellerimizden gerçek manada tad alabilmek için allah (cc) çokça zikretmemiz gerekiyor

KALPLER ANCAK ALLAH-Ü TEALAYI ANMAKLA MÜTMAİN OLUR
ÜYELİĞİNİZ HAYIRLI VE DAİM OLSUN
selametle kalın en güzele emanetsiniz

bayldm.gif

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam güzel kardeşim
Hoşgeldin üyeliğin hayırlı ve daim olsun..hayırlı cumalar..
Kardeşim bol bol dua et..şeytanın vesvesesinden kurtulmak için devamli olarak Felak ve nas surelerini oku...selavat-ı şerife ve la havle yi çokça okumaya devam et..
Allaha emanet ol
selam ve dua ile...

Hasan011974

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyna ve aleykümselam kardeşim hoşgeldin.RABBIM(C.C.) seni şeytanın şerrinden korusun inşallah.Dualarım seninle.ALLAH(C.C.)'a emanet ol.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt