Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamün Aleyküm (1 Kullanıcı)

(FIRAT)

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm..Bende Aranıza Yeni Katıldım.Burada çok şeyler öğreneceğime eminim:)Kısaca kendimi tanıtayım:)

Adım Fırat..yaşım 17 istanbulda oturuyorum..

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam kardeşim hoşgeldin buarada kendi resmini koymuşun yasak bilgilerine
selametle

(FIRAT)

Kayıtlı Kullanıcı
Uyardığın için Saol...Değiştirdim.

Ayşegül00

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam hoşgeldin kardeşim...

(FIRAT)

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşbulduk Ayşegül saol...

sınan_06

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldin kardeşim bende baya zamandır giremiyorumm senin sayende diger arkadaslarada merhaba diyeyim...

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam fırat kardeşim hoşgeldin
merhaba sinan kardeşim sende tekrar hoşgeldin..
selam ve dua ile...

FATMACA

Kayıtlı Kullanıcı
herkezden allah razı olsun mesajımayaıtverdiğiniz için çokteşekkür ederim allahherkezin kalbindekimuradıversin benbundansonra herkez için dua edeceğim sizdebenim için dua edermisiniz allahrazı olsunherkezdenallah yarveyardımcınız olsun geceniz gündüzünüz allahın rahmetiyle dolsun

FATMACA

Kayıtlı Kullanıcı
burdaherkez benim baş örtümle uraşıyor açılmamı istiyorlar burası çoksıcak birmemleket onlara necevapvermemgerekiyor verdiğim cevaplarıhepbahaneyle kapatıyorlar amaben onlara birşeysöyleyemiyom çünki batronlarım onları kırmadan nesöylememgerekirbana sölersenizçoksevinirim hepinizden allah razı olsun allah yarve yardımcınız olasun

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
burdaherkez benim baş örtümle uraşıyor açılmamı istiyorlar burası çoksıcak birmemleket onlara necevapvermemgerekiyor verdiğim cevaplarıhepbahaneyle kapatıyorlar amaben onlara birşeysöyleyemiyom çünki batronlarım onları kırmadan nesöylememgerekirbana sölersenizçoksevinirim hepinizden allah razı olsun allah yarve yardımcınız olasun

bu soruna senin sayfandan devam edelim kardeşimizin sayfasını doldurmyalım online olduğunda kendi sayfana TRHACKER GELDİM YAZARSAN BU KONUYU AYDINLATMAYA ÇALIIŞALIM İNŞAALLAH

girdap

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm..ben girdap ben de aranıza yeni katıldım arkadaşlar inşallah çok güzel ve hayırlı bilgiler öğrenim hepinize hayırlı bir gün dilerim

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam girdap kardeş hoşgeldin aramıza hayırlı paylaşımlar

Hasan011974

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyna ve aleykum selam hoşgeldin kardeşim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt