Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamun Aleykum (1 Kullanıcı)

imported__BuRaK_

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili kardeşlerim ben Burak aranıza bulunmaktan dolayı inanın çok mutluyum paylaşımlarınız,niyetiniz beni çok etkiledi desem yalan olmaz ,daha regaip kandili gecesine kadar haram içinde yuzen gunahı bol olan bi insandım Allah 'ın izni ve kabulu ile o gece sabaha kadar dua ve tövbe ettim İnşallah Rabbim geri çevirmez ve sizinle dinimin güzelliklerini bilmediğim yönlerini inceliklerini öğrenme fırsatı bulur ve Allah yolunda emin adımlarla ilerlerim İnşallah.

Hepinizin Allah yar ve yardımcısı olsun Allah'ın rahmeti üzerimizden hiç eksilmesin İnşallah.(amin)

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm güzel yürekli kardeşim üyeliğin hayırlı olsun hoş geldin aramıza rabbim kandil gecesinde ettiğin tövbeleri ve duaları kabul etsin.......inşallah hayırlı paylaşımlarda olursun kardeşim rabbime emanet selametle

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
sa hoş geldin inş allah (cc) dualarını ve tövbelerini kabul eder allaha emanet ol üyeliğn daim inş

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
Sevgili kardeşlerim ben Burak aranıza bulunmaktan dolayı inanın çok mutluyum paylaşımlarınız,niyetiniz beni çok etkiledi desem yalan olmaz ,daha regaip kandili gecesine kadar haram içinde yuzen gunahı bol olan bi insandım Allah 'ın izni ve kabulu ile o gece sabaha kadar dua ve tövbe ettim İnşallah Rabbim geri çevirmez ve sizinle dinimin güzelliklerini bilmediğim yönlerini inceliklerini öğrenme fırsatı bulur ve Allah yolunda emin adımlarla ilerlerim İnşallah.

Hepinizin Allah yar ve yardımcısı olsun Allah'ın rahmeti üzerimizden hiç eksilmesin İnşallah.(amin)

Rabbim dualarınızı kabul buyursun inşALLAH
Rabbim kalbinizi dinimiz üstünde sabit kılsın.
haramdan şerden şeytanın fitnesinden korusun
üyeliğiniz hayırlı olsun. hayırlı kazançlar elde edersiniz inşALLAH.
selam ve dua ile...B)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam burak kardeşim hoşgeldin aramıza
Rabbim doğru yoldan ayırmasın AMİN
selam ve dua ile...

imported__BuRaK_

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşbulduk.
İnşALLAH aranızda daim olarak kalmak niyetindeyim, güzel dualarınız ve dilekleriniz için hepinizden ALLAH(cc) razı olsun.

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam inşallah kardeşim.....::)

PeNYe.Zz

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam aramıza hoşgeldin..ben burdan o kadar çok şey öğrendimki..hayatımı çok değiştirdi.iNŞALLAH sende faydasını görürsün..Selam ve dua ile..

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı

ve aleykum selam kardesim
sitemize hosgeldin insALLAH faydalananlardan ,ögrenenlerden oluruz ve hayatimiza tatbik ederiz, Rabbim bizleri dini üzerinde sabit kilsin ve hakiki salih kullarinin arasina dahil eylesin. amin
selametle

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam kardeşim hoş geldiniz.

Selam ve dua ile...

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam kardeşim
hoş geldin aramıza
üyeliğin hayırlı ve daim olsun
selametle

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam kardeşim hoşgeldin aramıza

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam hoşgeldin kardesim aramıza.allah-u zülcelal daim eylesin seni burda inşallah.

gullere-vurgun

Kayıtlı Kullanıcı
vealeyküm selam hoşgeldiniz aramıza herkesin değişmesi ve yeni bir
şeyler öğrenebilmesi için mükemmel bi site...Rabbim doğru yoldan ayırmasın inş... :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt