Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selamun aleyküm (1 Kullanıcı)

tafyy

Kayıtlı Kullanıcı
Selmun aleyküm arkadaşlar.Ben ahmet
28 yaşındayım evli özel sektörde çalışan bir işçiyim.
Şu an çok büyük bir ızdırab içerisindeyim.Kayinatın efendisi HZ. MUHAMMED S.A.V. efendimizin ve ashabının yaşamış oldukları ısdırab dolu günleri hatırladıkça,dünyada şu an ne sıkıntılar,ne acılar,ve ne yoksulluklar içerisinde dahi müslümanlığından asla taviz vermeyen,dinin gerektirdiği şekilde yaşamaya çalışan insanları gördükçe kendi müslümanlığımdan utanıyorum.Çünkü ben gerektiği gibi bir müslüman değilim.İsteyip yapamadığım ve bilmediğim birçok konu var.İşin açıkcası doru dürüst namaz kılmasını dahi bilmiyorum.Bu konularda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var ise ona sonzuza kadar minnettar kalırım.Umarım bundan dolayı da kimse beni ayıplamaz.Ben bu sitede bana yardımcı olabilecek ,beni bu azaptan kurtarabilecek insanlar olduğunu inanıyorum.Allah c.c.' nin rahmeti hepinizin üzerine olsun...

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam hoş geldiniz. Burada ben ve diğer bütün kardeşlerim elimizden geldiğince istediğiniz her konuda size yardımcı olmaya çalışacaklardır. Sonuçta; bir nevi burada bulunma amacımız zaten birbirimize yardımcı olmak. Siz yeter ki ne konuda yardım istediğinizi söyledin.

Hepimizin her konuda eksik olduğu konular bulunmaktadır. Bu yüzden kendinizi hayıflamayın lütfen. Eksiksiz ve Münezzeh olan sadece Yüce ALLAH cc'dur.

Selam ve dua ile...

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim hoşgeldin
ayıplamakta ne demek lütfen böyle düşünme
yeter ki sen öğrenmek için adım at gerisi gelir
hangimiz ibadetlerimizi mükemmel yapabiliyoruz ki?
bu site sayesinde hepimiz birbirimizden yeni birşeyler öğreniyoruz sende aramıza katılmışsın hayırlı paylaşımlarla inşaallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt