Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selamün aleyküm (1 Kullanıcı)

-Beyza-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm bende aranıza yeni katıldım mihribanın kardeşiyim ablamın tavsiyesiyle siteye üye oldum Allah[cc] ablamdan razı olsun:a07:

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleykümelamün bende aranıza yeni katıldım mihribanın kardeşiyim ablamın tavsiyesiyle siteye üye oldum Allah[cc] ablamdan razı olsun:a07:

Ve aleykum selam kardeşim hoşgeldin üyeliğin hayırlı olsun,hayırlı paylaşımlar...

aikoay

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam hatun bacim hosgeldin insallah yararli olursun bizlere

ELİFTUANA

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın aleyküm benim bir sorum var yardımcı olabilecek biri varmı namaz dualarının bir kısmını bilmiyorum ama namaz kılıyorum fatiha ve 2 tane dua daha biliyorum acaba dualarım ve namazım kabul oluyormu yardımcı olurmusunuz

atris

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldinnnnnnnnnnnnnnn

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın aleyküm benim bir sorum var yardımcı olabilecek biri varmı namaz dualarının bir kısmını bilmiyorum ama namaz kılıyorum fatiha ve 2 tane dua daha biliyorum acaba dualarım ve namazım kabul oluyormu yardımcı olurmusunuz

Kardeşim hoşgeldin,aradığın cevabı aşağıdaki link de bulabilirsin,ayrıca şunu eklemek isitiyorum,farz namazlarında ilk iki rekatta fatihadan sonra her rekatda başka okunmak şartı ile iki sure ezberle bunlar en kolayları kevser ve ihlas sureleri olsun,sünnetlerde ise fatihadan sonra her seferinde bir sure ve hatta aynı sureyi tekrar tekrar okusanda bir sorun olmaz,dua ediyorum dediklerin,ettahiyatu ve salli bariklermi? eğer öyleyse tahiyat dediğimiz birinci ve ikinci oturuşlarda onları okuman gerekir sadece ettahiyyatı okumanda yeterlidir,ancak bunlarla sınırlı kalmamanı kendi geliştirmeni en azından fil suresinden aşağı kısım olan 8 sureyi biliyor olman senin için güzeldir.selamlarımla

5 Vakit Namaz, Namaz Vakitleri, Sabah Namazı, Öğle Namazı, İkindi Namazı, Akşam Namazı, Yatsı Namazı, Vitir Vacib Namazı..

_hayalet_

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin aramıza :) gerçi bene yeniyimde burda neyse ya hoşgeldin

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam hoş geldiniz...

Selam ve dua ile...

[mihriban]

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
evimizdekilezzetler.blogspot.com
Selamün Aleyküm bende aranıza yeni katıldım mihribanın kardeşiyim ablamın tavsiyesiyle siteye üye oldum Allah[cc] ablamdan razı olsun:a07:

AleykumSelam canim kardesim...hosgeldin,sefalar getirdin:a35:
Rabbim sendende razi olsun insaALLAH...:a07:
Allah (c.c)a emanet ol canim...
selametle kal...

ismailbasarir

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm
Aramıza Hoş Geldin..
Alah cümlemizden razı olsun..
Dua iLe

hayri07

Kayıtlı Kullanıcı