Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selamün aleyküm (1 Kullanıcı)

nurullah_1986

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbimizin nuru bereketi rahmeti bütün kalpten iman edenlerin üstüne olsun rabbim bu steyi kuran kardeşlerimizden razı olsun..

aLBeyaz

Kayıtlı Kullanıcı
Amin Kardeşim Amin Ümmeti Muhammed (S.A.V)'den ALLAH (C.C) Razı Olsun..

nurullah_1986

Kayıtlı Kullanıcı
s.a

s.a

kardes ben bi konu açtım açılmadı yardımcı olablirmisin bana neden açılmadı acaba yan beklemekmi lazım selamün aleyküm kardes

nermin.demir

Kayıtlı Kullanıcı
amin amin kardeşim.Allah razı olsun sebep olandan.Açandan.

leyla-1

Altın Üye
Aleyküm Selam kardeşim üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Listeye eklenecek kardeşlerim tekrar niyetlerinizi yazabilir misiniz?
Bu sefer katılmayan kardeşlerimizi geri silmek zorunda kalacağız diğer kardeşlerimize haksızlık olmasın diye

Sinha83

Nurullah-1986

Özlemcüneyt

nermin demir

üzgün_42

bizmircity

potakal çiçeği(Ailesin ve kendisinin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması,kendisine ve tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre hayırlı bir yuva hayırlı eş hayırlı çocuklar,annesinin saglina kavusmasi, kardeslerininde hayirli ve huzurlu bir hayat gecirmesini, yuvalarında huzur mutluluk, islerinizin rast gitmesi tüm olumsuzluklardan kurtulmak....., Rabbine layik bir kul olabilmek için.,

aysesukran

sure-derin

hanife deniz

sezer demir

SILA

HATİCE:kALP RAHATSIZLIGININ ORTADAN KALKMASI SAĞLIĞINA KAVUŞMASI ve sıhhati için ve islam yönünde Rabbimin onu doğru yola iletmesi ve namaz ve niyazla meşgul olması HİDAYETE ERMESİ İÇİN.

daha önce söyleyipte listeye eklenecekler arasında olmayan kardeşlerimiz var mı acaba?

Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
Yasin için yeni liste kardeşim daha önce sizi eklemiştim 342. sayfaya bakarsanız görürsünüz eski liste bittikten sonra yeni listeye göre sıralama yapacağı üzülmeyin sizide ekleyceğim kardeşim.

gurakarcem

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum selam hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı olur inşallah

nurullah_1986

Kayıtlı Kullanıcı
Yasin için yeni liste kardeşim daha önce sizi eklemiştim 342. sayfaya bakarsanız görürsünüz eski liste bittikten sonra yeni listeye göre sıralama yapacağı üzülmeyin sizide ekleyceğim kardeşim.

inşallah ama nişanlımdan ayrılmadan önce yaparsanız sevinirim:a35:

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam üyeliğiniz hayırlı olsun kardeşim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt