Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamün Aleyküm (1 Kullanıcı)

Ali.1992

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Müslüman Kardeslerim Ben Ali Almanyanin Baskenti Berlinde Yasiyorum 16 Yasindayim Umarim Insallah Benide Araniza Alirsiniz.
Gecmis Bayraminiz Mübarek Olsun.:a07:

eren emin

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Müslüman Kardeslerim Ben Ali Almanyanin Baskenti Berlinde Yasiyorum 16 Yasindayim Umarim Insallah Benide Araniza Alirsiniz.

A.s.
oyoyoyoyyy hoşgeldin kardeşim aramıza almak ne demek içindeki imanla zaten bizim kardeşimizsin ne güzelki aklını kullanan bir genç kardeşimizsin tebrik ederim seni yaşıtların savaş oyunları oynarken sen böyle güzel paylaşımları ziyaret ediyosun.. inşallah site hakkında hayırlara vesile olur...Allah a emanet ol

**zulfiye**

Kayıtlı Kullanıcı

hosgeldiniz.insAllah guzel seyler paylasiriz.Rabbim hayirli eylesin uyeliginizi...

ya51n_

Kayıtlı Kullanıcı
Hq kaRdesım hayıRLı oLsun uyeLıqınız vessELam..

snr35

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldin hayırlı olsun inşallah...

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam kardeşim
Hoş geldin :)
Üyeliğin hayırlı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt