Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selamun aleyküm (1 Kullanıcı)

• Konuyu başlatan sevinç 54
  • Başlangıç tarihi
S

sevinç 54

selamun aleyküm arkadaşlar bende aranızda yeniyim arkadaş tavsiyesiyle üye oldum ama gerçekten çok güzel bir site çok begendim.allah razı olsun ondan

S

sevinç 54

bu siteye girme amacım insan bazen yalnışlar yapıyo hemde yalnış oldugunu bile bile bende böyle bir yol seçtim kendime çeki düzen vermek istiyorum yanlışlardan kurtulmak şeytana uymamak istiyorum hepinizin dualarını bekliyorum rabbim bizleri nefsimizin kötülüklerinden korusun inş

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam. Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz...

Allah(C.C.) hepimize islamı doğru yaşayabilenlerden eylesin...

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
a.s hosgeldiniz hayirli ramazanlar.............

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam
hoş geldiniz sefalar getiridiniz .
selametle

S

sevinç 54

Senden utandim ya rab

Senden utandim ya rab

resulullah efendimiz(s.a.v)anlatıyor:

"önceki ümmetler içinde bir adam vardı.tevhit inancından başka(allahın varlıgına ve birligine iman hariç),işe yarar hiçbir hayırlı ameli yoktu.bir gün ailesini toplayıp,

"öldügüm zaman beni yakın.kemiklerimi havanda döverek toz edin.sonra rüzgarlı bir günde bu tozun yarısını karaya,yarısını denize atın"diye vasiyet etti.adam ölünce vasiyet yerine getirildi.aziz ve celil olan allah rüzgara,'dagıttıgın tozları topla'buyurdu.rüzgar tozları topladı,ilahi huzura getirdi.hak teala adama,

"neden böyle yaptın?"diye sordu.adam,

"senden haya ettigim(huzuruna günahkar bir kul olarak geldigim)için ya rab"diye cevap verdi.o zaman allah teala,

"ben de seni magfiret ettim."buyurdu.

"ŞÜPHE YOKKİ ALLAH KULLARINA ZERRE KADAR HAKSIZLIK ETMEZ.EGER YAPTIGI İŞ HAYIR İSE ONU KAT KAT ARTIRIR VE TARAFINDAN BÜYÜK BİR MÜKAFAT VERİR.

SaBoTaJ

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam Hoşgeldiniz...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt