Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selamün aleykum (1 Kullanıcı)

melekabla

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum once rabbımın bız kullarına mubarek kıldıgı ramaza ı şerıfenızı candan kutlarım hayırlı ramazanla dılerım ben yenı geldım inşaallah faydalı olacagına ınanıyorum tum sıte dostlarına saygılar sunarım

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum once rabbımın bız kullarına mubarek kıldıgı ramaza ı şerıfenızı candan kutlarım hayırlı ramazanla dılerım ben yenı geldım inşaallah faydalı olacagına ınanıyorum tum sıte dostlarına saygılar sunarım

aleykümselam, hayırlı olsun inşaallah..
sizden hayırlı paylaşımlar bekleriz, mübarek ramazan ayı hayırlara vesile olsun inşaallah..
selametle

melekabla

Kayıtlı Kullanıcı
çok teşekkurler ayşecim amiiiiiin

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam sayın ablamız.
hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun.
faydalı,kaynaklara dayalı paylaşımlarınızı bekliyor
bu paylaşımlar ilede meşguliyetinizi dua ve ümid ediyoruz.
hayırlı ve bereketli geceler,ramazanlar olsun inşaALLAH selametle kalınız.

melekabla

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun..
faydalı dualara baktımda bırde acılacak sekılde verılseydı googleden bakıyorum hep meallerı var yada arapca
arapcam yok turkcesını bulamıyorum bulurum ınsallah

Kaan Erdem

Yönetici
sayın ablamız çoğumuz sanırım siteyi sadece forum'dan ibaret olarak algılıyor gibi geliyor bana.sitemiz gerçekten çok geniş içerikli sorduğunuz ve sıkıntı yaşadığınız sorunu aşağıdaki adresten çözeceksiniz inşaALLAH.selametle kalınız.

En güzel Dualar | Nazar duas?, Borçlu Duas?, ?ftarda Yap?lacak Duâ, Tuvalete Girerken ve Ç?karken Okunan Dûalar, Hastaya Okunacak Duâlar, Ezandan Sonra Okunacak Duâ, Evden Ç?karken Eve Girerken Okunan Duâ, Aks?r?nca Okunacak Duâlar, Iftarda Okunacak

allah razı olsun..
faydalı dualara baktımda bırde acılacak sekılde verılseydı googleden bakıyorum hep meallerı var yada arapca
arapcam yok turkcesını bulamıyorum bulurum ınsallah

emin-43

Kayıtlı Kullanıcı

Aleyküm Selam Kardeşim hoşgeldiniz hayırlı olur inşaALLAH
Hayırlı Ramazanlar

SaBoTaJ

Kayıtlı Kullanıcı

Aleyküm Selam bende yeni kayıt oldum siteyi çok benğendim çok hoşuma gitti bu site inşaALLAH herkes için hayırlara vesile olur

ALLAH Tuttuğumuz Oruç u Kıldığımız Namaz ı Yaptığımız Dua yı Ve İyi Amel lerimizi Kabul Bizi De CENNET ine Nail Eylesin...(AMİN)

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam.
hoş geldiniz.
sefalar getirdiniz.
selametle

SaBoTaJ

Kayıtlı Kullanıcı
Herkesin Ramazan Bayramı Mübarek Olsun

ALLAH Tuttuğumuz Oruç u Kıldığımız Namaz ı Yaptığımız Dua yı Ve İyi Amel lerimizi Kabul Bizi De CENNET ine Nail Eylesin...(AMİN)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt