Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamün Aleyküm (3 Kullanıcı)

Ħαпifә

Kayıtlı Kullanıcı
Allahın rahmeti bereketi ve feyzi üzerinize olsun üç aylarınız mübarek olsun dini bilgiler edinmek güzel dostluklar kurabilmek için aranıza katıldım.Böyle güzel bir ayda aranıza katılmaktan çok mutluyum Lösemi hastasıyım dualarınızı bekliyorum sizlerden çok şey öğreneceğime ve sizlerle güzel şeyler paylaşıcağıma eminim şimdilik allaha emanet olun..

TUGBA_SU

Kayıtlı Kullanıcı
hos geldın arkadasım aramıza duamız senınle allahım kısa zamnda sıfalar versın ıcındekı sorunları dındırsın a.e ol

Ħαпifә

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür ederim arkadaşım çok mutlu oldum saol :)

TUGBA_SU

Kayıtlı Kullanıcı
sen mutlu ol yeter bızım burdakı gorevımızde bu degıl mı bır tatlı tebessum yapmak ıcın burdayız arkadsım bı rıcan istegın olursa haber ver ........

TUGBA_SU

Kayıtlı Kullanıcı
galıba herkes uyuyor bı bız ayaktayız bende salt-ı tefrıcye duası için ayaktayım

kasirga5274

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim hoş geldin,selametle

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam kardeşim
aramıza hoşgeldiniz, üyeliğiniz hayırlı olur inşaAllah..
sizin de üç aylarınız mübarek olsun..Mevla Teala yardımcınız olsun, şifanızı versin hayırlısı ile inşaAllah..

selametle kalın..Allah'a emanet olun..

TUGBA_SU

Kayıtlı Kullanıcı
ooo ne guzel uyumayan arkdslarımızda varmıs ......

Ħαпifә

Kayıtlı Kullanıcı
kasirga5274 Hoşbulduk kardeşim sizlerle tanışdığım için çok mutluyum :)

Ħαпifә

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam kardeşim
aramıza hoşgeldiniz, üyeliğiniz hayırlı olur inşaAllah..
sizin de üç aylarınız mübarek olsun..Mevla Teala yardımcınız olsun, şifanızı versin hayırlısı ile inşaAllah..

selametle kalın..Allah'a emanet olun..

Saol kardeşim Allah Razı Olsun İnşallah :a26:

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam.hooşşgeellddiiinnnn:)

ümit_45

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar bende yeni üye oldum.hepinizin üç ayları mübarek olsun ALLAH a emanet olun.

muzey

Kayıtlı Kullanıcı
HOŞGELDİN ARKADAŞIM KALABALIK BİR AİLE OLUYORUZ NE GÜZEL...ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN NE ZORDUR BİLİRİM SENİ ÇOK İYİ ANLADIM AMA İNANCINI BIRAKMA KUL NEOLURSA OLSUN RABBİNE ŞÜKRETMELİ BU İNANÇ SENDE OLDUKTAN SONRA RABBİMİNDE YARDIMIYLA İNSALLAH ATLATIRSIN BİLİYORSUN HERŞEY BİZLER İÇİN İMTİHANLARLA RABBİM GERÇEK İNANLARI AYIRACAK ELBET RABBİMİN SEVGİLİ KULUYMUŞSUN DEMEKKİ BU ARKADAŞI(HASTALIĞI) SANA VERMİŞ ONDAN ALICAĞINI ALICAK YANİ SABRININ VE ŞÜKRÜNÜN KARŞILIĞI BÜYÜK SEVAPLARIN SONRADA HERSEYİN BİR BİTİŞİ OLDUĞU GİBİ HADİ ARKADŞ AYRILMA VAKTİ DEYİP BU HASTALIĞI UĞURLUCAKSIN İNŞALLAH...selametle ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN!

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt