Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamun Aleyküm (1 Kullanıcı)

serkanozolkun

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Değerli Islamiyet Gen Tr Ailesi. Araniza Katilmaktan Büyük Bir Mutluluk Duyuyorum. Bana Bu Siteyi Tavsiye Eden M Deniz Ve Recb-i Kamer Abime Teşekkür Ediyorum. Allah(c.c) Hepinizden Razi Olsun. Inşallah Formlara Katilip Güzel Bilgilerinizden Istifade Ediceğime Inaniyorum. Allah(c.c)'a Emanet Olun.

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Değerli Islamiyet Gen Tr Ailesi. Araniza Katilmaktan Büyük Bir Mutluluk Duyuyorum. Bana Bu Siteyi Tavsiye Eden M Deniz Ve Recb-i Kamer Abime Teşekkür Ediyorum. Allah(c.c) Hepinizden Razi Olsun. Inşallah Formlara Katilip Güzel Bilgilerinizden Istifade Ediceğime Inaniyorum. Allah(c.c)'a Emanet Olun.
VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM AİLEMİZE HOŞGELDİN SEFALAR GETİRDİN. SENDENDE ALLAH(C.C) RAZI OLSUN. İNŞALLAH KATILIMLARINI BEKLİYORUZ. ALLAH'A (C.C) EMANET OL. SELAMUN ALEYKÜM

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam kardeşim hoşgeldin sefalar getirdin tekrardan..üyeliğin;hayırlı,daim ve istifadeli olur inşaAllah..ehh biraz geç oldu üyeliğin ama nasib güç olmasın da:)kardeşim hoşgeldin ailemize bol bol istifade etmen temennisiyle..gerçekten çok güzel bir yerdesin şu an..gerçi sen de biliyorsun ama ben yine de vurgulayım dedim:K..Rabbime emanet ol..dua et inşaAllah selamun aleyküm

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam kardeş hoşgeldin sitemize.üyeliğin hayırlı ve daim olur inşALLAH.selam ve dua ile

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
A.s.üyeliyin Hayirli Olsun.a.e.ol.dua.ile.

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyna aleyküm selam kardeşim.hoşgeldiniz.üyeliğiniz hayırlara vesile olur inşaAllah..Tavsiye eden değerli kardeşimiz ve abimizden de Rabbim razı olsun..Allah'a emanet olun..selam ve dua ile..

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı

Aleykümselam,hoşgeldiniz,hayırlı olsun,selam ve dua ile A.E.O.

serkanozolkun

Kayıtlı Kullanıcı
VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM AİLEMİZE HOŞGELDİN SEFALAR GETİRDİN. SENDENDE ALLAH(C.C) RAZI OLSUN. İNŞALLAH KATILIMLARINI BEKLİYORUZ. ALLAH'A (C.C) EMANET OL. SELAMUN ALEYKÜM
selamun aleyküm abi sağolasınız tavsiyeleriniz için..inşaAllah bundan sonra buralardayım..istifademiz bol olur inşaAllah..Allaha(c.c.)emanet olun

hoş geldin hayırlı olsun
hoşbuldum Allah razı olsun sağoalsınız..

ve aleykümselam kardeşim hoşgeldin sefalar getirdin tekrardan..üyeliğin;hayırlı,daim ve istifadeli olur inşaAllah..ehh biraz geç oldu üyeliğin ama nasib güç olmasın da:)kardeşim hoşgeldin ailemize bol bol istifade etmen temennisiyle..gerçekten çok güzel bir yerdesin şu an..gerçi sen de biliyorsun ama ben yine de vurgulayım dedim:K..Rabbime emanet ol..dua et inşaAllah selamun aleyküm
aleykümselam abi sağolasınız tavsiyeleriniz ve güzel dilekleriniz için teşekkür ederim..hoşbuldum sağolun hepiniz..evet gerçekten çok güzel bir yer daha önceden de bildiğim gibi..:)inşaAllah istifademiz bol olur..siz de Allaha(c.c.)emanet olun..sa

ve aleyküm selam kardeş hoşgeldin sitemize.üyeliğin hayırlı ve daim olur inşALLAH.selam ve dua ile
sağolun güzel temennileriniz için teşekkür ederim,hoşbuldum gerçekten de..inşAllah üyeliğim hayırlı olur..Allah(c.c.)razı olsun..Allaha(c.c.)emanet olun..

A.s.üyeliyin Hayirli Olsun.a.e.ol.dua.ile.
sağolasınız teşekkür ederim inşAllah hayırlı olur..sizler de Allaha(c.c.)emanet olun..

serkanozolkun

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam kardeşim..

hoşgeldiniz, üyeliğiniz hayırlı olsun inşallah..Allah daim kılsın, faydalanmayı ve faydalı olmayı nasip etsin inşallah. selam ve dua ile.
selamun aleyküm güzel temennileriniz için çok teşekkür ederim..dualarınıza gönülden amin Rabbim kabul etsin inşAllah..Allaha(c.c.)emanet olun..

ve aleyna aleyküm selam kardeşim.hoşgeldiniz.üyeliğiniz hayırlara vesile olur inşaAllah..Tavsiye eden değerli kardeşimiz ve abimizden de Rabbim razı olsun..Allah'a emanet olun..selam ve dua ile..
selamun aleyküm sağolasınız çok hoş buldum gerçekten..sıcak karşılamalarınız için teşekkür ederim hepinize de..evet sağolsun abilerim tavsiye ettiler biraz geç oldu ama:)inşaAllah bundan sonra burdayım..siz de Allaha(c.c.)emanet olun..

fanikız

Kayıtlı Kullanıcı
sağolun

sağolun

Allah(c.c) Razi Olsun. Allah'a (c.c) Emanet Olun:

ؤشىثق

Kayıtlı Kullanıcı
Sana vahyedilen Kitabı oku ve namazı kıl. Muhakkak ki namaz hayasızlıktan ve kötülükten alıkoyar. Allah'ı anmak elbette en büyük ibadettir. Allah yaptıklarınızı bilir. (ANKEBUT/45)

S.A.Ayettede biriltiği gibi Allahu Tealayı anmak ve Ona şükretmek en büyük ibadettir.Şükürler olsun ya Rabbim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt