Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selamun aleyküm kardeşler (1 Kullanıcı)

ertugrul89

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşler ben size bı şey anlatcam ya inanirsiniz ya inanmassiniz benım kuzenım 2 yasında annesı birgün camaşirlari yıkadıktan sonra
camasırları asmaya gider bu arada vernelın gül kokulu camasır suyunu yere döker ama farkatmez gider camasırları asar benım 2 yasındakı kuzenım dökülen vernelın gül kokulu camasır suyunu koklar bu arada annesı gelır annesı bu çocuk neden bu camasır suyunu kokluyor der ve bekler cocuk vernel gül kokulu
camasır suyunu koklarken aynı muhanmet(Hz.Muhanmet(sav)) gibi kokuyor
der annesı sasırır benım küzene nasıl anlamadım der küzen ıse muhanmet(Hz.Muhanmet(sav)) gıbı kokuyor der annesı çocuhun ağzından laf almak için derki nıye biz göremiyoruz der kuzen ise göremesınız gece gelıyor benımler oyun oynuyor arkadaslarıda var Ömer(hz.Ömer) Ali(Hz.ali) onlarla bırlıkte oyun
oynuyoruz der annesı rüya gördü der konuyu kapatır bır gün cocuhunu uyutmak ıcın yatağına götürür çocuk gülmeye baslar kendı kendı dur muhanmet
güldürme benı der annem kızcak der...

bu kadar yorumlarınızı beklıyorum

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt