Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamün aleyküm gönül dostları... (1 Kullanıcı)

finduk

Kayıtlı Kullanıcı
Ben 23 yasinda evli bir bayanim..

Yurt disinda yasiyor olmanin verdigi sIKINTILAR; GERGINLIKLER; CAHILLIKLERIM COK FAZLA RABBIM AFFETSIN..

Ben bir arayis icerisindeyim. Inancim var ALLAHA sükür ama bir türlü ulasamiyorum.

NAMAZimi kiliyordum, ve birsey oluyor ve kopuyorum.

Sosyal anlamdaki durumlar beni cok etkiliyor. artik imanimimmi gücünü yitiriyor bilemiyorum seytana ve nefsime uymak istemiyorum.

hayati daha anlamli ve daha güzel yasamanin getirecegi heycanla güzellikle yasayabilmek. üzerimdeki karamsarligi atip hem dünya hemde ahiret hayatim icin calismak istiyorum.

ben basi acik calisan bir bayanim ayni zamanda :(

üzülerek söylüyorum birden agir geldigi icin veya kendimi kandiriyorum bilmemiyorum ama bu anlamdada kendimi gelistirmek gerektigi gibi kulaktan dolma bilgilerle degil hayata kaygili endiseli korkak ürkek davranislarla deil daha saglam basabilmek istiyorum... daha iyi bir ben icin yardim istiyorum sizden...

ALLAH RAZI OLSUN HEPINIZDEN

SELAM VE DUA ILE...

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
aleyne ve aleykum selam.
aramıza hoş geldin.sefalar getirdin.
inanıyorumki bu sitede çok hayırlı şeylere kavuşursun.
sizin sorularınıza ve tereddüdlerinize en iyi şekilde cevab verecek kardeşlerimiz var.
selametle.

finduk

Kayıtlı Kullanıcı
allah razi olsun...

bende inanyiorum.. her yeni baslayanlar gibi benimde icim kipir kipir inaniyorumki bu siteye cok geldikce cok büyük faydalarinin olacagini INSALLAH RABBIM YARDIM EDER. INSAN MANTIKEN HERSEYIN BILINCINDE OLUYOR AMA BIR TÜRLÜ NEFSINI KÖRELTIP BIRAKAMIYOR.. RABBIM AFFETSIN!!!

finduk

Kayıtlı Kullanıcı
baslamak icin belkide vaktim cok azda olabilir. bir ömrümü RABBIMIN RIZASINI KAZANABILMEK ICIN CABA GÖSTEREBILMEM ICIN LAYIKIYLA GÜZELLIYIYLE YASAYABILMEM ICIN UZUN BIR ÖMRÜMDE OLABILIR.. BILEMIYORUZ NERDEN BASLAMAM DOGRU OLUR NEFSIMI KÖRELTE BILMEM ICIN... KENDIMI DAHA IYI BULABILMEM ICIN?
RABBIM YARDIM ETSIN!!

cemcemil

Kayıtlı Kullanıcı
sıkılmadan sohbet dinlemek istiyorsan cübbeli ahmet hocayı öneririm.çok kişiye namaz v.b konularda vesile olmuştur.sohbeti bir dakikka bile sıkmayan esprili bir anlatımı vardır.ön yargın varsa bir kaç esprili anlatımından bunu kırıp başlayabilirsin.ayrıca ülkemizde kötü olarak bize anlatılan sakallı cübbeli insanlardan korkmamamız gerektiğini göstermiştir.internetten ,tvden ara ara izlerim çok faydası olur.birçok şeyide onun anlattıklarından öğrendim.

tek hece

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldin, gerçekten istiyorsan bu istek kalbinde duaya dönüşmüştür. Güçlü olup düşüncelerini harakete geçirmelsin ve adım adım ilerlemelisin. İmani noktada küçücük bişey yapsan bile hep devam et. Allah yardımcın olacaktır yeterki Onun rızasını iste ve en doğrulardan yana olmaya çalış. Allah kendi rızası yolunda ilerleme yolculuğunda yardımcın olsun.

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Ve Aleyküm Selam hosgeldiniz kardesim.
Su videolari bir izle namaz hakkinda

ALLAH c.c. YARDIMCIN olsun kardesim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt