Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamün aleyküm dua edermisiniz ? (1 Kullanıcı)

ahmett58

Kayıtlı Kullanıcı
Yüreği Allah sevgisi ile çarpan güzel insanlar hepinizi selamların en güzeli olan Allah'ın selamı ile selamlıyorum Selamün Aleyküm.
Adım ahmet 34 yaşındayım sivaslıyım istanbulda ikamet etmekteyim özel sektörde yöneticilik yapmaktayım burada olmamın amacı nefsimin beni yönetmesine ibadetlerden alıkoymasına dur deyip merhamet sahibi yüce Allah'tan af ve mağfiret diliyerek yep yeni bir hayata başlamak istemem dini bilgilerimi tazelemek ve arttırmak istemem siz kıymetli gönül dostu kardeşlerimden dua istirham ediyorum.

musab61

Kayıtlı Kullanıcı
Yüreği Allah sevgisi ile çarpan güzel insanlar hepinizi selamların en güzeli olan Allah'ın selamı ile selamlıyorum Selamün Aleyküm.
Adım ahmet 34 yaşındayım sivaslıyım istanbulda ikamet etmekteyim özel sektörde yöneticilik yapmaktayım burada olmamın amacı nefsimin beni yönetmesine ibadetlerden alıkoymasına dur deyip merhamet sahibi yüce Allah'tan af ve mağfiret diliyerek yep yeni bir hayata başlamak istemem dini bilgilerimi tazelemek ve arttırmak istemem siz kıymetli gönül dostu kardeşlerimden dua istirham ediyorum.
Aleyküm Selam ve Rahmetullah ve Berakatüh...
Kim hakiki manada Allahu Teala'dan kendisini af etmeasini dilerse vede Mevla Tealaya doğru yola doğru kişiler ile ulaşmak için yalvarırsa; Muhakkakki Allah Onun bu duasını geri çevirmez. Allahu Teala Hidayet yoluna ulaştırsın ve oradan ayırmasın... Amin....:a35:

elo.06

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam ve rahmetullah
Allah size öyle güzel öyle kuvvetli bir iman nasip etsinki ömrünüzün her anı onun razı olacağı şekilde geçsin bütün ibadetleriniz onu razı olacağı şekilde olsun sizi onun yolundan hiçbirşey ayırmasın onun razı olduğu ve sevdiği bir kulu olarak yaşayıp son nefesinizide kelimei şehadet getirerek verin inşallah amin

ahmett58

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür

Teşekkür

Kıymetli dostlarım bu güzel dua ve temennilerinizden ötürü teşekkür eder saygılar sunarım Allah sizlerden razı olsun her daim dualarınıza layık olmaya çalışacağım

Ahmed_1907

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam kardeşim
Rabbim seni ve bizi ve bütün müslüman kardeşlerimizi rahmetinden ve mağfiretinden yoksun bırakmasın inşaallah selam ve du ile
selamün aleyküm

zeynomis

Kayıtlı Kullanıcı
Adım ahmet 34 yaşındayım sivaslıyım istanbulda ikamet etmekteyim özel sektörde yöneticilik yapmaktayım burada olmamın amacı nefsimin beni yönetmesine ibadetlerden alıkoymasına dur deyip merhamet sahibi yüce Allah'tan af ve mağfiret diliyerek yep yeni bir hayata başlamak istemem dini bilgilerimi tazelemek ve arttırmak istemem siz kıymetli gönül dostu kardeşlerimden dua istirham ediyorum.[/QUOT

a.selam.ahmet abi aramıza hoşgeldiniz.İnşallah hayırlı paylaşımlarda buluşmak üzere.Allah a emanet olun..

ahmett58

Kayıtlı Kullanıcı
Ahmet ve Zeynep kardeşim, siz kıymetli insanlarla aynı forumda buluşmak benim için onurdur bu ne güzel forumdur sohbetler Allah için dualar Allah için sevgiler Allah için inşaallah sizlerin teveccüğüne layık olmaya çalışcağım mevlam hakkınızda her daim hayırlısını versin Allah'a emanet olunuz saygılarımla

sudelet

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam hoşgeldin kardeşim,
daimi olma dileği ile Allah a emanet ol................

KatRE Diyarı

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam hoşgeldiniz
hayırlı olsun üyeliğiniz inşAllah.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt