Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamun aleykum.bir kardesınız daha geldı.benide aranıza alırmısınız............... (1 Kullanıcı)

minabetül

Kayıtlı Kullanıcı
Es-Selamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berakatühü ve Mağfiratühü ve Hidayetü Biadedi Zerratil Kainati ve Mürekkebatiha ve Tesbihata olsun inşaallah'u rahman.

Rabb'imiz sizi ve emsalinizi Rızası dairesinde daim muhafaza ve istihdam etsin.

İSTİFADEYE MEDAR PAYLAŞIMLARDA BULUŞMAK ÜMİD ve DUASIYLA HOŞGELDİM.

KüBrA1988

Kayıtlı Kullanıcı
Vealeykumselam verahmetullahi veberakatuhu,

Ho$geldin aramiza Karde$cigim... InsaALLAH burada faydali $eyler (ilim) ögrenip bildiklerinide bizlerle payla$irsin..InsaALLAH dualarda bulu$ma ümidi ile...

minabetül

Kayıtlı Kullanıcı
Elhamdülillahi Ala Külli Hal. Baki Hüda razı olsun Kardeş. Tamam inşaallah. Rabb'im hayırlı kılsın. Hizmet-i İmaniye'de ve Kur-an'iye de istihdam ve istikamet nasip etsin.

Nur olun, Nur'da kalın... inşaallah. Rahman ve Rahim olan Allah gani gani, hadsiz hudutsuz, fazl u keremi ihsanatıyla razı olsun Kardeş evlat . evlat diyorum yaşım 50 bir bayanım herhalde buranın en yaşlı genciyim vesselam....

KüBrA1988

Kayıtlı Kullanıcı
Elhamdülillahi Ala Külli Hal. Baki Hüda razı olsun Kardeş. Tamam inşaallah. Rabb'im hayırlı kılsın. Hizmet-i İmaniye'de ve Kur-an'iye de istihdam ve istikamet nasip etsin.

Nur olun, Nur'da kalın... inşaallah. Rahman ve Rahim olan Allah gani gani, hadsiz hudutsuz, fazl u keremi ihsanatıyla razı olsun Kardeş evlat . evlat diyorum yaşım 50 bir bayanım herhalde buranın en yaşlı genciyim vesselam....

MasaALLAH o kadar güzel konu$uyorsunuz ki $iir gibi..Bende 21 ya$indayim. ALLAH razi olsun beni bir evlat olarak gördügünüz icin..tekrar hosgeldiniz

GEVHER

Yönetici
ve aleykümselam MİNABETÜL ablamız...

Foruma ve aramıza hoşgeldiniz.
Kaynaklara dayalı , faydalı ve güzel paylaşımlarda sizi de aramızda görmekten onur duyarız.
Hayırlı üyeliğiniz daim olsun inşaAllah.

Allah C.C ' e emanet olunuz.

minabetül

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim İzin Verdiği Surece Guzel Paylasımlarda Bulunma Ümidiyle... Üyelğimiz Hayrlı ve Ugurlu Olur insaAllah..

Paylasımlarımızı ve Gönül Muhabbetlerimizi Hep birlikte yorum yaparız inşallah

goncagül ataşgon

Kayıtlı Kullanıcı
aramıza hoş bi hava getirdiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz.inş hayırlı olur hepimiz için .minabetül minaya gitmişiniz herhalde rabbim bizlerede oraları görmeyi nasib eylesin.amiiiiiinnnnn

minabetül

Kayıtlı Kullanıcı
[ı][sıze="4"]allah cc razı olsun şifa bulun inşaallah hayır efendim rahman nasip ederse inşaallah istiyorum o cenneti münnnevver kutsal toprakları görmeyi minabetüle gelince gelinimin kızım dediğim yavrumun adı betül ben onu mina betülüm diye çarırım [/sıze][/ı]

goncagül ataşgon

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel maaşaallah mevlam nazarlardan saklasın.RABBİM o kutsal toprakları beraber öpmeyi havasını solumayı..... beraber ağlamayı .....beraber tavaf etmeyi .....beraber ALEMLERİN SULTANININ YANINA SOKULUP GELDİK YA RESUL ALLAH DEMEYİ NASİB EYLESİİİİİNNNNNNNNNN AMİNNNNNNNN.ABLACIM GELİNİNİZE BOL SELAMLAR SİZEDE HÜRMETLER......SELAM VE DUA İLEEE

minabetül

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyna ve aleyküm selam kardeşim sağ olasınız var olasınız müteşşekkürlerimi borç bilirim hepinize

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküme selam değerli büyüğümüz,
hoşgeldiniz hemde çok hoş geldiniz;)hayırlı olsun.
Allaha emanet olunuz.

goncagül ataşgon

Kayıtlı Kullanıcı
Allahın öyle kulları vardırki onlar ne peygamberdirler ne de şehittirler.amma hem peygamberler hemde şehitler kıyamet günündeki makamlarından dolayı gıpta ederler....bunun üzerine soruldu....o bahtiyar kişiler kimlerdir ya resulallah ?.....peygamber efendimiz şöyle buyurdylar:eek:nlar aralarında akrabalık ve birbirine mal vermek konusu olmaksızın allah rızası için birbirlerini severler.allaha and olsun ki onların yüzleri nurdur..onlar nur üzerindedirler.....insanlar korktuğunda onlar korkmazlar....insanlar üzüldüğünde onlar üzülmezler...haberiniz olsun ki allah dostları üzerinde hiç bir korku yoktur ve onlar üzülmeyeceklerdirde.......ebu davut r.a

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
aeyküm selam hoşgeldiniz hayırlı paylaşımlar

minabetül

Kayıtlı Kullanıcı
ben seveni severim
beni sevmeyeni bilirim

bu sevgi o kadar çok ki
her yüreğe yeter derim...

Umut Kilic

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam. Hoşgeldin. Ne iyi yaptında geldin

minabetül

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam kardeşim..beni yalınız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim..inşallah güzel ve yararlı paylaşımlarda bulunuruz..selam ve saygılarımla..

huzurpınarı

Kayıtlı Kullanıcı
aley kümselam hoşgeldiniz hayırlı paylaşımlar inş.

ahde

Kayıtlı Kullanıcı
Es-Selamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berakatühü ve Mağfiratühü ve Hidayetü Biadedi Zerratil Kainati ve Mürekkebatiha ve Tesbihata olsun inşaallah'u rahman.

Rabb'imiz sizi ve emsalinizi Rızası dairesinde daim muhafaza ve istihdam etsin.

İSTİFADEYE MEDAR PAYLAŞIMLARDA BULUŞMAK ÜMİD ve DUASIYLA HOŞGELDİM.

ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM HOŞGELDİNİZ RABBİM
BİLDİKLERİMİZLE AMEL ETMEĞİ
BİLMEDİKLERİMİZİ ÖĞRENMEĞİ NASİB ETSİN
EN GÜZELE EMANETSİNİZ

ho.gif

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt