Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selamün aleyküm benide kabul edermısınız (1 Kullanıcı)

ASYAEZEL

Kayıtlı Kullanıcı
ben ezel... nuru secdenin kardesıyım buraya ablamın tavsıyesı üzerine geldım uzun zamandır üye olmasam bıle canım ablam surekı bu islamiyet sıtesınden cok bahsedıyordu umarım benı aranıza kabul edersınız sımdıden selametle kalın

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
ben ezel... nuru secdenin kardesıyım buraya ablamın tavsıyesı üzerine geldım uzun zamandır üye olmasam bıle canım ablam surekı bu islamiyet sıtesınden cok bahsedıyordu umarım benı aranıza kabul edersınız sımdıden selametle kalın
aleyküme selam ablacım.çok sevindirdin beni..çok şükür sende artık bu güzel siteden istifade ediceksin.ben ne kadar anlatsam da burdaki kardeşlerimiz kadar bilgili olmadığım için,sana faydam olmayabilir.hergün mutlaka en azından 1saat bu güzel siteye girip konuları okumanı çok istiyorum ...sadece 1 saat...:a12:bak nasıl hayatında güzellikler olucak inşallah.hayırlı olsun....:a12:

{suMEYYE}

Kayıtlı Kullanıcı
Hosgeldin:) Umarim uyeligin hayirlara vesile olur...Ve olucaginida dusunuyorum..bende birkac gundur uye oldum ve anladimki dinimle alakali cok az sey biliyormusum...Iyi bilgilenmeler diliyorum :)Vesselam...

nevin_70

Kayıtlı Kullanıcı
A.S hosgeldin aramiza insallah uyeliginiz hayirlara vesile olur, Amin.

ASYAEZEL

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun

Allah razı olsun

Bugun benım ıcın yenı bır gun bu sıteye üye olmamla hayatımın degıslemısiyle ablamın bana ön ayak olmasıyla ben artık islamıyetı yasamaya karar verdım bırgun kapanacagımı bılıyordum fakat sureklı nefsıme yenılıp daha zamanı var derken ıcımdekı ses bana derkı?? Ezel yarına cıkacagın ne malum sen bu kadar acızmısın ahıret gunu senı kımse kurtaramayacak bunu bılıyormusun ben artık bılıyorum cok az eksık dını bılgılerımle ve sızlerın ve arastırmalarım dogrutulsunda hayırlısıyla ben artık dıyorumkı huzur islamda

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam canım kardeşim hoşgeldin aramıza...

leyla-1

Altın Üye
Aleyküm Selam aramıza hoş geldiniz kardeşim üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

mervenur16

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldin üyelğin hayırlı olsun.

osmanlı er

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldin hoş geldim dünyanın ne oldığunu anlamak istersen arkanda bıraktığın zamana bak ne anladığını düşün göreceklerin seni allaha yakınlaştıracak

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
a.s hoşgeldin aramızaa sağlıcakla kal..
selam ve dua ile...

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
SELAMÜN ALEYKÜM ÜYELİĞİNİZ HAYIRLI VE DAİM OLSUN İNŞAALLAH.DİLERİM HAKKINIZDA HAYIRLARA VESİLE OLUR .SELAM VE DUA iLE

ayşe melek

Kayıtlı Kullanıcı
ben bu siteye dün üye oldum.cok güzel bir site olmuş.

t.yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldin...
Allah daim ve hayırl etsin inşallah.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt