Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamun Aleyküm,ben Tuba (1 Kullanıcı)

smmmtuba

Kayıtlı Kullanıcı
Forma girdiğimden beri çözmeye çalışmakla uğraştığım için kendimi tanıtmayı unuttum; fakat bu arada en aktif ve kıdemli arkadaşları yazdıkları doğrultusunda tanıma fırsatı buldum. Umarım sitenin adına uygun konuşma,paylaşma ve gelişme fırsatı buluruz hep birlikte. Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. :TB):D

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam kardeşim hoşgeldiniz hayırlı Ramazanlar selam ve dua ile...

Yccataltepe

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam bende yeni üye oldum.daha bilmiyorum ne nerede.Hayırlı iftarlar

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam Kardeşim Aramiza Hoş Geldin Sefa Getirdin Hayirli Ramazanlar Allaha Emanet Ol Kardeşim

smmmtuba

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam Kardeşim Aramiza Hoş Geldin Sefa Getirdin Hayirli Ramazanlar Allaha Emanet Ol Kardeşim

Çok teşekkür ederim güzel dilekler ve temennileriniz için..Hayırlı akşamlar ve iftar saatleriniz olsun inşaallah, selam ve dua ile...

aleyküm selam bende yeni üye oldum.daha bilmiyorum ne nerede.Hayırlı iftarlar

Ben de ilk başlarda zorlanmıştım kardeşim biraz uğraşınca aşinalık kazanırsınız inşaallah, siz de hoş geldiniz, sefalar getirdiniz, hayırlı olur inşaallah, selam ve dua ile...

Aleyküm selam kardeşim hoşgeldiniz hayırlı Ramazanlar selam ve dua ile...

Hoşbuldum :) Hayırlı iftar saatleriniz olsun inşaallah, selam ve dua ile...

mesel61

Kayıtlı Kullanıcı
smmmtuba kardeşim foruma hoşgeldin. Keyifli vakit geçirirsin umarım. Dualarını eksik etme.Selamlar..

xaisex

Kayıtlı Kullanıcı
vealeykümselam kardeşim hoşgeldin aramıza s.a

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm aramıza hoşgeldin adaşım:) inş senin için hayırlı olur...selam ve dua ile kardeşim sizede hayırlı Ramazanlar a.e.o selametle...

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
Forma girdiğimden beri çözmeye çalışmakla uğraştığım için kendimi tanıtmayı unuttum; fakat bu arada en aktif ve kıdemli arkadaşları yazdıkları doğrultusunda tanıma fırsatı buldum. Umarım sitenin adına uygun konuşma,paylaşma ve gelişme fırsatı buluruz hep birlikte. Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. :TB):D

Sizede Hayirli Ramazanlar Hosgeldiniz

monece

Kayıtlı Kullanıcı
artık bende varım herkese iyi iftarlar ve şimdiden hoş bulduk

smmmtuba

Kayıtlı Kullanıcı
smmmtuba kardeşim foruma hoşgeldin. Keyifli vakit geçirirsin umarım. Dualarını eksik etme.Selamlar..

Hoşbuldum :) Hep beraber bilgilenerek, gelişerek kalkınırız inşaallah. Bu yol hepimize keyif verecektir eminim. Selam ve dua ile..

Kaan Erdem

Yönetici
Selamünaleyküm üyeliğiniz hayırlı olsun.Faydalı ve güzel paylaşımlarınızda buluşmak dileği ile selametle kalın....

CENNET GULU

Kayıtlı Kullanıcı
Adres:Değer Bilmezler Mahallesi, Satılık Kalpler C
Ve Aleyküm Selam!!!
Üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşaallah... Bu paylaşım platformuna inşaallah bazı site üyeleri gibi sadece yazılanlardan yararlanıp bizimle paylaşımlarda bulunmayan üyelerden olmazsınız... :K :K :K :K Ramazan ayınız mübarek olsun...
--Selam ve Dua ile...--​

smmmtuba

Kayıtlı Kullanıcı
elbette

elbette

Ve Aleyküm Selam!!!
Üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşaallah... Bu paylaşım platformuna inşaallah bazı site üyeleri gibi sadece yazılanlardan yararlanıp bizimle paylaşımlarda bulunmayan üyelerden olmazsınız... :K :K :K :K Ramazan ayınız mübarek olsun...
--Selam ve Dua ile...--​

Güzel temennilerinize teşekür ederim. Yazılanlardan faydalanıp bilgiye bilgi katmak da elbet güzel. Paylaşmaya değer bir şeyler olduğu vakit tabi ki paylaşırız. Size de hayırlı ramazanlar. Selametle...

gatar

Kayıtlı Kullanıcı
tanisma

tanisma

selamialeykum ben bu siteye ilkdefa buaksam girdim cozmeye calsiyorum gatardan herkese saygi sevgiler

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt