Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selamun aleykum arkadaslar (1 Kullanıcı)

<ebru>

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum arkadaslar.. oncelikle kendimi biraz tanitim...
siteye yeni uye oldum..ismim ebru..makedonyada yasiyorum...universite 1 siniftayim hukuk bolumundeyimm....din hakkinda bilgim var yani var saniyorum..ama hicbir zmn elimdeki bilgiyle yetinmeyenlerdenim her zmn daha fazlasini ogrenmek istedigim icin bu siteye uye oldum...siteyi yapanlardan Allah razi olsun..cok guzel bi site yapmissiniz...

günahkar_gözlere

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam; bende sana katılıorum yeni üye oldum bilgilerimi yenilemeye çalışıyorum....

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam hoşgeldiniz aramıza
eminim pişman olmayacaksınız
sitemiz çok güzeldir;;)
selam ve dua ile...

<ebru>

Kayıtlı Kullanıcı
hosbuldukkk arkadaslar

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
siteye yeni uye oldum..ismim ebru..makedonyada yasiyorum...universite 1 siniftayim hukuk bolumundeyimm....din hakkinda bilgim var yani var saniyorum..ama hicbir zmn elimdeki bilgiyle yetinmeyenlerdenim her zmn daha fazlasini ogrenmek istedigim icin bu siteye uye oldum...siteyi yapanlardan Allah razi olsun..cok guzel bi site yapmissiniz...
ve aleyküm selam canım hoş geldin sefalar buyurdun:a14::a04:evet insan hiç bir zaman benim bilgim yeterli dememeli ne kadar çok öğrenirsek o kadar diğer din kardeşlerimize yardımcı olur hatta onları çapımızça dinimize yaklaştırıp sevdiririz hem yabancı ülkede olmak da ve oradaki çevreye sorulan soruları cevaplamak çok güzel çoğunlukla yabancı uyruklulara bazen dinimizden şeyler soruyorlar cevap veremediğimiz zaman çok fena oluyor ınsan kendi dinini bilmiyor diyorlar inşallah seninde bildiğin konuları bizlerle paylaşırsın üyelığinin devamı dileğiyle allaha emanet ol:a35:

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam; bende sana katılıorum yeni üye oldum bilgilerimi yenilemeye çalışıyorum....
ve aleyküm selam canım sende hoş geldin:a14::a04: pek gençsin inşallah sana burada öğrenmek isdeklerini verebiliriz sende bildiklerini bizimle paylaşırsın üyeliğinin devamı dileğiyle allaha emanet ol:a35:

sınan_06

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim aramıza hoş geldin hayırlı paylasımlarda bulusuruz inşallah selam ve dua ile kal...

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam hoş geldiniz.

Selam ve dua ile...

<ebru>

Kayıtlı Kullanıcı
hosbuldumm arkadaslar...

YaralıGönül

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam ebru kardeşim.
Aramıza hoşgeldiniz inşallah.
Üyeliğinizin daim ve faideli olması dileğiylen.

Vesselam...

<ebru>

Kayıtlı Kullanıcı
hosbuldum arkadasim...
hic suphem yoktur ki bu sitede uyeligim daim olucaktir , elimden geldigincede faydali paylasimlar yapmaya caliscamm

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
Hoşgeldin kardeşim üyeliğiniz hayırlı olsun.Eğer kafanızda bir takım sorular varsa ki muhakkak olacaktır.Sitedeki kardeşlere danışabilirsiniz.Ablalarımız abilerimiz sizlere yardımcı olacaktır.Sormaktan çekinmeyin yeter.

<ebru>

Kayıtlı Kullanıcı
cok sagolun ....cok tesekkur ederimm...bu konuda cekingen davranmam..herkesinbazi konular hakkinda muhakkak eksikligi vardir ...benimde herkes gibi din konusunda bazi eksiklerim vardir bu eksiklerimi gidermek icin dediginiz gibi burdaki abi ve ablalarima sorarimm ...hem ne demis atalarimiz bilmemek ayip deil..ogrenmemek ayiptir....

MehmetSanli

Kayıtlı Kullanıcı

Aleykum Selam. Aramiza hosgeldiniz ve uyeliginiz hayirli olsun.

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam Ebru kardeşim, üyeliğin daim ve hayırlı olsun inşallah.
Sitemiz güzeldir, bağımlılık da yapar :)
Selametle..

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam ebru kardeşim
hoş geldiniz
üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun
selametle

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldiniz arkadaşlar allahın selamı ve bereketi üzerinize olsun

brman

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm...
bende siteye yeni üye oldum ismim büşra ve çok memnunum fırsat buldukça griyorum buraya grdikçe yeni şeyler öğrenmenin zevki anlatılmaz ALLAH hepinizden razı olsun buraya girince hiç bir şey bilmediğimi fark ediyorum çok güzel ebrunun dediği gibi dini bilgimin oldugunu sanıyodum taki bu sitede olana kadar
selam ve dua ile kalın....

necla_38

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam ebru kardeşim
hoşgeldin aramıza öğrenmenin yaşı yoktur kaç yaşında olursak olalım bu böyledir
ne kadar çok öğrendiğimiz deil, önemli olan onu paylaşmaktır deilmi kardeşim
üyeliğin hayırlı olsun tekrardan selametle...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt