Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SeLamun ALeykum ArkadaşLar... (1 Kullanıcı)

seval

Kayıtlı Kullanıcı
S.a arkadaşLar forumu gezdim güzeLdi.Emeği geçen bütün arkadaşLarın emeğine ve yüreğine sağLık:)

ArkadaşLar beLki konunun yeri değiL ama affedin:)

Ben istihare namazını kıLdım.AsLında bu konuyu buraya açmamam gerek ama rüyaLarın yorumLandığı konu fani yoLcu tarafından kapanmış:(

Ve; bende buraya yazma gereği duydum. ArkadaşLar gördüğüm rüyayı buraya yazacağım yorumLayabiLen arkadaşLar biLgi versin Lütfen. Bir de FANİ YOLCU arkadaş iLgiLenirse sevinirim.Çünkü az çok anLadığıma göre o yorumLuyor...

ArkadaşLar namazımın niyeti şu idi; Sevdiğim bana çıkma tekLifi etti.Ben ise sevdiğim haLde kabuL etmedim:( ...Ve bunun için İstihare ettim.

Rüyamda sevdiğim kişinin msn şifresini tahmin ediyorum (atıyordum tutturuyordum) ve şifresi ise onun adı idi. Ben ise sevinerek yengeme söyLüyordum msn şifresini öğrendim diye yengemde bakıp tekrar diğer tarafa dönüyordu.onun msn sinde ise bir tek ben açıktım.

2. gün bişey görmedim.
3. gün ise şunu gördüm; Rüyada gördüğüm rüyayı yengeme anLatıyordum.Yengem ise bana hayırLıdır diyordu. Ve ben sabah kaLktığımda ne gördüğümü bir türLü hatırLayamadım:(

ArkadaşLar Lütfen biLdikLerinizi benimLe payLaşın

ALLAH'a Emanet oLun...

Meryem'ce

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.nebigenclik.com
Ve aleyna aleykümüsselam HoŞ GeLdİn sefaLar getirdin üyeliğin hayırlı ve daim olsun temennisiyle:a29:

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
öncelikle hoşgeldin kardeşim
rüyan hakkında düşümcelerimi açıklamak istiyorum
bana kızma lütfen ama niçin böyle bi konu için istihareye yattığını merak ettim açıkçası bana biraz da saçma geldi
bu yorumu yaparken seni kırmak istemedim tekrar kusura bakma...

seval

Kayıtlı Kullanıcı
H.b tskLer arkadaşLar...

Deniz yıLdızı kızmadım tam tersine mutLu oLdum okuyup yorum yaptığın için:)

İstihare namazı zaten bu tür niyetLer için kıLınır.(bir şeyin hayır mı şer mi oLduğunu öğrenmek için. )Evet tekLifi kabuL etmedim.Çünkü çok sorun var.En azından biLmek istedim.Eğer rüyam hayırLı çıksa beLki birazda oLsa ona umut verebiLirim diye düşünüyorum.Ama eğer ki, hayırLı çıkmazsa şimdi eLimden geLdiğince ondan uzakLaşıyorum o zaman artık tam uzakLaşırım.İnş... anLatabiLdim arkadaşım:)

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü"
allah yar ve yardımcın olsun .

ashabaselam

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam Kardeşim
forma_hosgelniz.gif

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
H.b tskLer arkadaşLar...

Deniz yıLdızı kızmadım tam tersine mutLu oLdum okuyup yorum yaptığın için:)

İstihare namazı zaten bu tür niyetLer için kıLınır.(bir şeyin hayır mı şer mi oLduğunu öğrenmek için. )Evet tekLifi kabuL etmedim.Çünkü çok sorun var.En azından biLmek istedim.Eğer rüyam hayırLı çıksa beLki birazda oLsa ona umut verebiLirim diye düşünüyorum.Ama eğer ki, hayırLı çıkmazsa şimdi eLimden geLdiğince ondan uzakLaşıyorum o zaman artık tam uzakLaşırım.İnş... anLatabiLdim arkadaşım:)

tabiki birşeyin hayır mı şer mi olduğunu anlamak için istihare namazı kılınır
ama kardeşim sen en başında düşünceni bu şakilde yazmadın ki e haliyle ben de farklı bir bakış açısıyla baktım
neyse artık inşaallah hayırlısı olur senin için kardeşim:a26:

seval

Kayıtlı Kullanıcı
ALLah Razı oLsun arkadaşLar hoşbuLdum sağoLun

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam kardeşim hoş geldiniz.

Sizinde benden daha iyi bildiğiniz gibi rüya yorumlamak gerçekten çok ince bir iştir. İstihare ise gerçekten güzel olduğu kadar mutlak itaat edilmesi de gereken bir konudur. Rüya gösteren Yüce ALLAH cc olduğuna göre unutturanda O cc'dur. O yüzden rüyanızı hayra yormak bence en hayırlısı olacaktır.

Selam ve dua ile...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt