Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selamlar (1 Kullanıcı)

zeynep mine

Kayıtlı Kullanıcı
yeni keşfettim bu siteyi,,,burda elifba öğrenmeye çalışıyorum...inşallah başarılı olurum:)...

elaaa

Kayıtlı Kullanıcı
olur inşallah çok hevesliysen eğer bende daha yeni keşfettim ve çok beğendim hayırlı akşamlar...

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldiniz kardeşim. Yüce ALLAHUTEALA cc aşkınızı daim eylesin.

Selam ve dua ile...

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldiniz kardeşim!hiç durmayın hemen başlayın,inanın çok kolay,yüce Kelamullahımızı öğrenmek.''''Sizin en hayırlılarınız;Kur'anı öğrenip,onu başkalarınıza da öğretenlerinizdir.''buyuruyor efendimiz(Hz Muhammed S.A.V)

zeynep mine

Kayıtlı Kullanıcı
sağolun arkadaşlar öğrenmek için daha da cesaretlendirdiniz beni...daha iki gün oldu başlayalı ....:)..

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. Kardeşim!size birde tavsiyede bulunayım.Öğrendiğin dersleri mümkün olursa bir bilen ehil kimseye mutlaka dinlettir kardeşim.Baştan yalnış falan öğrenirseniz,birdaha düzeltmek çok zor olur.
Rabbım yar ve yardımcınız olsun.Şunuda hiçbirzaman unutmayın:Kur'anın her harfine karşılık 10 sevap vardır.Selametle kalın kardeşim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt