Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selamın aleyküm (1 Kullanıcı)

FATMACA

Kayıtlı Kullanıcı
ben fatmaca yeni üyelerinizdenim bir arkadaşım sayesindekatıldımgördümki busitede insanlarbirbirlerinesadece allah rızası içinduaedip birbirlerineyardım ediyor sevgilidinkardeşlerim bendesizdendua isteyebilirmiyimbanadaduaedersenizçokmutlu olurumboçlarımızvar ödeyemiyoruz önce allah sonrasizin dualarınızlakurtulurum inşallah allah razı olsun allah yarve yardımcınız olsun hayırlı günler

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam hoşgeldin kardeşim aramıza rabbim yar ve yardımcımız olsun selametle

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam
hoşgeldin kardeşim
üyeliğin hayırlı ve daim olsun inşallah

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
vaaaay cancazım bekliyom seni yaw nezamandır nerdesin
acil uğra mervem

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam enver kardeş hoşgeldin

YaralıGönül

Kayıtlı Kullanıcı
ben fatmaca yeni üyelerinizdenim bir arkadaşım sayesindekatıldımgördümki busitede insanlarbirbirlerinesadece allah rızası içinduaedip birbirlerineyardım ediyor sevgilidinkardeşlerim bendesizdendua isteyebilirmiyimbanadaduaedersenizçokmutlu olurumboçlarımızvar ödeyemiyoruz önce allah sonrasizin dualarınızlakurtulurum inşallah allah razı olsun allah yarve yardımcınız olsun hayırlı günler

Ve Aleyküm Selam fatmaca kardeşim.
Allah yardımcınız olsun inşallah. tez zamanda borçlarınızdan kurtulur, feraha erersiniz inşallah(amin).
dualarda kalacaksınız.

Vesselam....

Aleyküm Selam.
hoşgeldiniz inşallah.

Vesselam...

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam hoş geldiniz.

Selam ve dua ile...

TÜRKANCA

Kayıtlı Kullanıcı
VE ALEYKÜM SELAM
Fatmacım aramıza hoşgeldin ALLAH üyeliğini daim kılsın inşaallah RABBİM borçlarınızı tez zamanda ödemeyi nasip etsin
selam ve dua ile

FATMACA

Kayıtlı Kullanıcı
essalamün aleyküm verahmetullahi veberakatühü dinkardeşlerim benim meşajıma cevap verdiğiniz için allahrazı olsunhepinizdenben zizdentek isdediğim benim içinallahadua etmeniz herşey allahtan benkendimi sadece allaha emanetettim amasadece allaha emanet olmakgerekmiyor allah akılvermiş güçvermiş onun için çalışmakgerekiyor amaben elimdengeldiği kadardua ediyorum amabirkişinin duasınerde onlarca kişinin duasınerde onun içinsizdentek istediğim benim içindua edermisiniz allahrazı olsun bendesizin içindua edeceğim alahın selamı üzerinize olsun allah yarveyardımcınız olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt