Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selamın aleyküm (1 Kullanıcı)

m.tahir

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm,ben tahir,25 yasındayım,iskenderun doğumluyum,şuan istanbuldayım,2009, ocak ayının 6 sında istanbula geldim,ve hala buradayım,geliş sebebim,çalışmak,tı hayırlısı değilmiş olmadı.3 kardeşim ve birde annemi bıraktım iskenderunda,orada da yaklaşık 8 aydır işsizdim,gitmediğim derdimi anlatmadığım insan kalmadı,5.1.2009 tarihinde iskenderun belediyesinde müdürlük yapam bir abi beni aradı.gittim.bana.seni istanbula.göndereceğim,gidermisin dedi,iş var çalışacaksın deyince nasıl sevindim,o duygularımı anlatamam.aylardır ev kiramı ödeyemiyorum,ev sahibim de icraya vermişti,beni.hemen aradım,durumu izah ettim anlayışla karşıladı,sağolsun.ayın 6 sında otobüs biletimi aldılar,ve beni istanbul kücük cekmece de,i.s.k nin kanalizazyon temizliğinde çalışmam için buraya gönderdiler. ilk dedikleri iskenderunda bana söylenen,temiz bir evin olduğunu,maaş ın yüksek olduğunu,yemeğin şirkete ayit olduğunu,ve istanbulda güvende olacağımı söylemişlerdi.geldim ve gördüm ne kalınacak bir ev ne yenecek bir yemek nede yüksek bir maaş,sordum peki siz bana demedinizmi istanbulda sana kalacak yer sorunun olmayacak yemek sorunun olmayacak,gidiş geliş sorunun olmayacak,nedesel biz sana gerçeği söyledik işine gelirse demezlermi,param yok nerde kalacağım kime gideceğim ne edeceğim orta da kaldım,benim annem ile babam ayrılar babam istanbulda yaşıyor,gelirken o na telefon açmadım,söylemedim istanbula geldiğimi,söylesen karşı cıkacak,şimdi siz diyeceksiniz,babam yardım etmiyormu,yok kendinde hiç birşey yok,bundan 3 yıl önce annem ile babamı barıştırmıştım,allah biliyor ya içimi,iyi olur dedim hayırlısı olur dedim,bıkmıştım üvey baba elinde büyümekten sokaklar evimiz olmuştu.herkezi kendimiz gibi zannediyor sonrada bir darbe de o insanlardan yiyorduk,allah ın,verdiğine yazdığına milyarlar kere hamdül senalar olsun,beterin beteri var ben isyan nedir bilmem allah affetsin.ama artık dayana mıyorum 2 aydır istanbulda bir akrabamın iş yerinde ofisin de sığıntı gibi kalıyorum,babamda burada o masaların üzerinde yatıyor bende bir yer yatağında,buradan sesleniyorum ben,ne dilenciyim nede bir sahtekar,bu siteyide bilmezdim,kuran yazdım,dua okumak için öğrenmek için bu siteyi gördüm.belki hala bir insan evladı vardır belki hala allah korkusu olan kullar vardır,yaşa ki gör demişler,yaşa yan bilir,şimdi sesleniyorum.Allah rızası için,bir yol gösterin ben neyapacağımı artık bilmiyorum,çok çaresizim.iskenderunda bıraktığım annem ve kardeşlerim perişan ben gidemiyorum çünkü kendime hakim olamayıp bana hakaret yadıran o ev sahibini öldürmekten korkuyorum,bu mesajımı okuyanlardan allah razı olsun,Selamın aleyküm...

KalemdarSilahşör

Kayıtlı Kullanıcı
Valla Abim ne söyleyebilirim ki...

Senin için bu gece 70 tane İhlas, 21 Ayetel Kürsi, 11 Felak ve 21 Nas ve 21 Kevser Suresini Okuyacağım... Sende Allah a Dua Et, inançlarını sakın sarsma..

bak ne dicem, Allah Sevdiği Kullarına Zulmedermiş...Tüm bu yaşadıkların günahını hafifletip, sevabını çoğaltırmış, öyle demişlerdi bana...

Allah Yardımcın Olsun...
Kabul Olur İnşallah Dualarım...
Allah a Emanet ol Abim...

m.tahir

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkür

teşekkür

allah razı olsun duaların kabul olsun inşallah sağol.sevgilerimle.

beyaz glayör

Kayıtlı Kullanıcı
allah yardımcın olsun abi hayırlısıyla en kısa sürede iş bulursun inşaallah
sakın ümüdini kaybetme
allah sana hayır kapılarını açsın inş.
100 ya fettah okuyorum

m.tahir

Kayıtlı Kullanıcı
sağol sen ve senin gibi insanlardan allah razı olsun,duaların kabul amellerin gerçek olsun inşallah.sevgilerimle.

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam kardeşim,
Bende Dörtyol'da ikamet ediyorum ama şuan da üniversite nedeniyle İstanbul'dayım. Yüce ALLAHUTEALA İnşaAllah en kısa sürede seni geri ailene kavuşturur.

Selam ve dua ile...

m.tahir

Kayıtlı Kullanıcı
sağol kardeşim kurban olduğum rabbimiz senden de razı olsun.teşekkür ederim.sevgilerimle.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküme selam.okurken çok üzüldüm.Allah yar ve yardımcınız olsun.dua edicem .Rabbim hayırlı kapılar açar inşallah.

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
Allahcc yar ve yardımcınız olsun...Allahcc e emanet ol...BESMELE...SELAM...DUA...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt