Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamın Aleykum Sevgili Musluman Kardeslerim (1 Kullanıcı)

volkantoptas

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleykum Din Kardeslerim Ben Volkan Eskişehirde Oturuyom Takıldıgım Ortamdan Kurtulmak İstiyorum Allah İzin Verirse İmam HaTİP Okumak İstiyorum 17 yasındayım Size Kisacık Yasadıgım Utanılacak Hayatımı Anlatmak İstiyorum Havacılar Camiinde Sevgili Hocam Elimden TUtdu Allah Razi Olsun Ben Cok Utanıyorum Allahım İNŞ beni affeder ben ben Ramazan Ayinca İçki İçdim Bu Sözlerimi Size Üzülerek Anlatiyorum Allahım Ne olUR affet beni yarabbım ben haram yedim oruc tutmadım en pislik şeyleri yapdım ama içimdeki din aşkı o din aşkı Beni Cok Mutlu Edior Bende Namaz Kılmak İstiyorum Subanıkeyi ögrendim Din Kardeslerim Anlatamıyorum Ne oLur Beni Affedin Ama Elimden Tutan Hocamdan Allah Razi Olsun Beni Cukurdan Kurtardı Allahim Yoluna Kurban Olayım Sevgili Hz Muhamed Sallallahu ve sellem Efendimiz Yolunuza Kurban Olayım HOCAM KANDİL GUNU BANA 1 VAAZ VERDİ 1 KADIN HAYAT KADİNİ 1 KÖPEK VARMIS COK SUSAMIŞ VE SEVGİLİ ALLAHİM BU KADİNİ GÖRMÜŞ O KADIN HAYAT KADINI AYAKKABİSİNİ CİKARIP İÇİNE SU KOYMUS İÇSİN DİYE ALLAHIM İŞDE BUYUK ALLAHIM SEVGİLİ RABBİMİZ BU KADİNİ CENNETE YOLLAMIS İNANIN BEN BU VAAZ LARİ ALDIKDAN SONRA COK DUYGULANDIM KENDİMİ ZOR TUTDUM AGLICAKDIM SEVGİLİ RABBİMİN BUYUKLUGU İŞDE

eGER YAZİLARİMDA 1 HATA VARSA NE OLUR BENİ BAGİŞLAYİN
Saygilarimla

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam Kardeşim...

Öncelikle Sitemize Hoşgeldiniz Sefalar Getirdiniz...

Mevlana Hazretleri;

Gel, gel, ne olursan ol yine gel,
İster kafir, ister mecusi, ister puta tapan ol yine gel,
Bizim dergahımız, umitsizlik dergahı değildir,
Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel...

Buyurmuştur.... Günahlarından Tövbe Et... Günahından Tövbe Eden Günah İşlememiş Kimse Gibidir Buyurmuştur Allah (cc)...

Rabbim Sizin Önceden Yapmış Olduğunuz Günahlarını Dergah-ı İzzetinde Affetsin.
Rabbim Sizi İki Cihan da Mufaffak Eylesin
Umduklarına Nail Olan Korktuklarından Emin Olan Kulun Etsin
Rabbim Sıkıntılarınızı Giderecek Ferah Kapılarını Üzerinize Açsın

Kürşat......

.......................

volkantoptas

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam Kardeşim...

Öncelikle Sitemize Hoşgeldiniz Sefalar Getirdiniz...

Mevlana Hazretleri;

Gel, gel, ne olursan ol yine gel,
İster kafir, ister mecusi, ister puta tapan ol yine gel,
Bizim dergahımız, umitsizlik dergahı değildir,
Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel...

Buyurmuştur.... Günahlarından Tövbe Et... Günahından Tövbe Eden Günah İşlememiş Kimse Gibidir Buyurmuştur Allah (cc)...

Rabbim Sizin Önceden Yapmış Olduğunuz Günahlarını Dergah-ı İzzetinde Affetsin.
Rabbim Sizi İki Cihan da Mufaffak Eylesin
Umduklarına Nail Olan Korktuklarından Emin Olan Kulun Etsin
Rabbim Sıkıntılarınızı Giderecek Ferah Kapılarını Üzerinize Açsın

Kürşat......

.......................

Allah Sizden Razi Olsun Allah Sizin Yüzünüzü Güldürsün ALLAH Benim Gibi Darda Kalanlara Yardımcı OLsun cc

volkantoptas

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili Cemaat Bana Önere Biliceginiz
İlahi Varmı Acaba Sabah Namazına Giticem Uyumak İstemıyorum Ve Nedense Sabah Ezanini Duymadan Uyuyamıyorum Neden Acaba ?

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili Cemaat Bana Önere Biliceginiz
İlahi Varmı Acaba Sabah Namazına Giticem Uyumak İstemıyorum Ve Nedense Sabah Ezanini Duymadan Uyuyamıyorum Neden Acaba ?

Kardeşim Sendeki Eskiden Kalmış Sorunların Galiba Bilinç Altını Yoruyor... :)

Bol Bol Salavat Okuyun.....
Vellahu Galibun Ala Emrihi Okuyun
La İlahe İllallah Vahdehu La Şerikeleh Ve Lehül Mülkü ve Lehül Hamdü Ve Hüve Ala Külli Şeyin Kadir Okuyun
La İlahe İlla Ente Subhaneke İnni Künti Minezzalimin Okuyun
İhlas, Felak, Nas, Fatiha, Ayetel Kürsü Okuyun....

Bu Sure ve Duaları Okursanız Her Gün Beyniniz Formatlanır ve Eskide Yaptınız Herşey Sizi Yormaz Artık Kardeşim :)

Kolay Gelsin Hayırlı Ramazanlar

Kürşat

....................

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
inşallah kardesim tevbe ederiz bol bol ve hakkın rızası doğrultusunda yasarız.

volkantoptas

Kayıtlı Kullanıcı

Kardeşim Sendeki Eskiden Kalmış Sorunların Galiba Bilinç Altını Yoruyor... :)

Bol Bol Salavat Okuyun.....
Vellahu Galibun Ala Emrihi Okuyun
La İlahe İllallah Vahdehu La Şerikeleh Ve Lehül Mülkü ve Lehül Hamdü Ve Hüve Ala Külli Şeyin Kadir Okuyun
La İlahe İlla Ente Subhaneke İnni Künti Minezzalimin Okuyun
İhlas, Felak, Nas, Fatiha, Ayetel Kürsü Okuyun....

Bu Sure ve Duaları Okursanız Her Gün Beyniniz Formatlanır ve Eskide Yaptınız Herşey Sizi Yormaz Artık Kardeşim :)

Kolay Gelsin Hayırlı Ramazanlar

Kürşat

....................

Allah Razi Olsun Fakat Ben Kuran Okumayı Bilmiyorum :( Sevgili Hocam Sana Özel Ders Vericem Dedi Beni Cok Sevdi Beni Belkide Bu Pislikden O Kurtardı Beni Mektebe Kayıt Ettirdi Bana Yardım Etti Allah Onu HEP KORUSUN COLUGUNA COCGUNA BOL BOL SAGLIK VERSİN ALLAH ONUN YÜZÜNE NUR VERSİN AMİN

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Fakat Ben Kuran Okumayı Bilmiyorum :( Sevgili Hocam Sana Özel Ders Vericem Dedi Beni Cok Sevdi Beni Belkide Bu Pislikden O Kurtardı Beni Mektebe Kayıt Ettirdi Bana Yardım Etti Allah Onu HEP KORUSUN COLUGUNA COCGUNA BOL BOL SAGLIK VERSİN ALLAH ONUN YÜZÜNE NUR VERSİN AMİN

Sevgili Kardeşim;

Latin Harfli Kuran'dan da Okuyabilirsiniz... Lütfen Kardeşim İhlas, Felak, Nas, Ayetel Kürsü ve Fatihayı Ezberleyiniz... :)

Selametle Kalın Hayırlı Ramazanlar İyi Akşamlar

.................

garip_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
s.a aramıza hoşgeldiniz,
siz allaha ne kadar yakın olursanız allahda size o kadar yakın olur
siz doğru yoldasınız ve ilerlemek istiyorsunuz
allah sizin içtenliğinize inanır
zararın neresindn dönsen kardır...
ve bu arada bende imam hatipe başladım...inş gzl olur

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
a.s hosgeldin ALLAH yardımcın olsun ALLAH bizi doğru yoldan ayırmasin inşallah doğru yoldan bi daha ayrılmazsın kardesim.......

volkantoptas

Kayıtlı Kullanıcı
a.s hosgeldin ALLAH yardımcın olsun ALLAH bizi doğru yoldan ayırmasin inşallah doğru yoldan bi daha ayrılmazsın kardesim.......

Kardesim Allah Beni Sınıyor Galiba Allah bana Sabir Versin Bugun İŞden gelirken Helalim beni aldatıyormus ne yapmalıyım kafam cok karıstı seytanlar aklımdan cıkmıyor vur diyor içimden 1 ses ama yapmıcagım hayır yapmak istemıyorum hep sabir cekdim Bilmiyorum Ne yapıcagımı ne olur bana yol gösterin

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
Kardesim Allah Beni Sınıyor Galiba Allah bana Sabir Versin Bugun İŞden gelirken Helalim beni aldatıyormus ne yapmalıyım kafam cok karıstı seytanlar aklımdan cıkmıyor vur diyor içimden 1 ses ama yapmıcagım hayır yapmak istemıyorum hep sabir cekdim Bilmiyorum Ne yapıcagımı ne olur bana yol gösterin

Volkan Kardeşim Kendinizi Lütfen Yanlış Bir Şeye Sokacak Davranıştan Uzak Tutun. Siz Müslümanlıkla Yoğrulmaya Çalışan Bir Kardeşimizsiniz. Siteden Takip Ediyorum Sizi Gerçekten Birşeyleri Öğrenmeye Çalışıyorsunuz. Ama Böyle Yaparak Olmaz Kardeşim Belki Olayı Yanlış Anlamışsınızdır Aldatıldığınızı Siz Bir Varsayım Yapıyorsunuzdur. Ayrıca da Vurmak Ne Oluyor Kardeşim Öyle O Kadar Kolay Değil... İntihara Teşebbüs Etmiş ve Ölümün O Aklı Başından Aldığı Zaman Azraille Karşı Karşıya Gelmiş Birisi Olarak Ölümü Basit Birşey Zannetmeyin. Kendinize Hiç Zarar Vermeyin. Ve Sakın Kesinlikle Karşınızdaki Sevdiğinizi Vuruyum Ne Biliyim Öldürüyüm Sakın Buna Teşebbüs Etmeyin Vicdan Azabı Ölmekten Daha Beterdir Kardeşim. Olayları Seirine Bırakın. Sevdiğiniz Kızı Bırakın Gitsin Dönerse Senindir Kardeşim. Allah'dan Herşeyin Hayırlısını İste... Yaşamında Ölümün de Hayırlısını İste Volkan...

Kürşat.....

............................

egitim44

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam hoşgeldin kardeş

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldiniz
sefalar getirdiniz.
Selemetle

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim yüreğinizdeki iman aşkını alevlendirsin kardeşim...
o iman aşkı öylesine yaksınki sizi ondan gayrısını boş eylesin ve birdaha günaha döndürmesin...
selametle,rabbime emanetsiniz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt