Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamın Aleyküm Cümleten Arkadaşlar. (1 Kullanıcı)

cihanyangin

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm ve rahmetullah cümleten arkadaşlar bende siteye az önce yeni katıldım gerçekten çok güzel bi site bütün arkadaşlardan Allah razı olsun burda bizimle yararlı konuları paylaştıkları için..ismim cihan memnun oldum herkesle...

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
selamın aleyküm ve rahmetullah cümleten arkadaşlar bende siteye az önce yeni katıldım gerçekten çok güzel bi site bütün arkadaşlardan Allah razı olsun burda bizimle yararlı konuları paylaştıkları için..ismim cihan memnun oldum herkesle...

Aleykümselam kardeşim hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun İNŞALLAH...ALLAH c.c. sizden de razı olsun İNŞALLAH...
ALLAH c.c. emanet olun...selam ve dua ile...

cihanyangin

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam kardeşim hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun İNŞALLAH...ALLAH c.c. sizden de razı olsun İNŞALLAH...
ALLAH c.c. emanet olun...selam ve dua ile...

Allah cümlemizden razı olsun kardeşim ben cihan memnun oldum saolasın ayrıca selamımı aldıgın için Amin

suffe

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam
hayırlı olsun

huma

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam hoşgeldin inşallah güzel şeyler paylaşırız Allaha emanet olun

cihanyangin

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam hoşgeldin inşallah güzel şeyler paylaşırız Allaha emanet olun

Teşekür ederim selamı alduğınız için Allah razı olsun ben cihan memnun oldum umarım güzel şeyler paylaşmak üzere sizde Allaha emanet olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt