Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selam ve dua ile (1 Kullanıcı)

Hasan011974

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHIN RAHMETİ VE BEREKETİ SİZLERİN ÜZERİNE OLSUN ARKADAŞLAR.BEN adanadan hasan sizlerle tanıştığıma memnun oldum.İnşallah bu tanışmamız daim olur.ALLAHA emanet olun.

~Leyfunnur~

Kayıtlı Kullanıcı
hos geldiniz kardesim, üyeliginiz hayirli olsun...

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm aramıza hoş geldiniz...inşallah daim olur...hayırlı günler allah'a emanet oln

Hasan011974

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür ederim.Rabbım sizden razı olsun.Bu fakiride aranıza aldığınız için.

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldiniz kardeşim
üyeliğinniz hayırlı olsun
selametle

Hasan011974

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşbulduk.ALLAH(C.C.) senden razı olsun kardeşim.

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür ederim.Rabbım sizden razı olsun.Bu fakiride aranıza aldığınız için.

Selamun Aleyküm,

"Safları sıklaştırın fakir müslümanlar girmesin araya!.." diye eleştirirdi zengin müslümanları kendide fakir olduğu halde fakir babası olan rahmetli Hilmi Oflaz...

Sen fakir deyince onu hatırladım ve ona da bir rahmet okumak geldi içimden, bu mesajımı okuyanlardan da Allah rızası için O'nun ruhuna bir fatiha okumalarını rica edeceğim...

Hoşgeldin kardeşim üyeliğin hayırlı ve paylaşımcı olur inşaallah...

Allah'a emanet ol...

Hasan011974

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM.Ruhu şad olsun.RABBIM cennetiyle müjdelesin inşallah.Sende ALLAHA emanet ol.

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHIN RAHMETİ VE BEREKETİ SİZLERİN ÜZERİNE OLSUN ARKADAŞLAR.BEN adanadan hasan sizlerle tanıştığıma memnun oldum.İnşallah bu tanışmamız daim olur.ALLAHA emanet olun.

hoş geldiniz ben adanayı çok severim babam arıcılık yaptığı için arıları kışın oraya götürüyor çoğu kez gelmişimdir insanları bi keresin de çok iyiler

aeo

Hasan011974

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldiniz ben adanayı çok severim babam arıcılık yaptığı için arıları kışın oraya götürüyor çoğu kez gelmişimdir insanları bi keresin de çok iyiler

aeo
Teşekkür edrim o sizin iyiliğiniz.Yolunuz düşerse inşallah yine bekleriz misafirimiz olursunuz.ALLAHA emanet olun.Babanıza selamlar.Arıları bende severim.Rabbımın biz insanlara büyük bir mucizesidir arılar.ALLAHIN azametinin bir göstergesidir.Selam ve dua ile buket hanım.

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam kardeşim hoş geldiniz.

Selam ve dua ile...

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
yaklaşık iki ay sonra düğünümüz var inş diğer adanalılar gibi sizde misafir edersiniz ki hiç tereddütüm yok edersiniz adanalıların bi lafi vardır ya adanalıyız allahın adamıyız (haşa)ben doğru bulmuyorum ama hep duyuyorum ama çok i ler bende bi arıcı kızı olarak arıları çok seviyorum ama çok kötü vuruyorlar ama alışınca bi daha acımıyor

nese allahın selamı ve bereketi üzerinize olsun güzel paylaşımlar bekliyoruz inş

Hasan011974

Kayıtlı Kullanıcı
yaklaşık iki ay sonra düğünümüz var inş diğer adanalılar gibi sizde misafir edersiniz ki hiç tereddütüm yok edersiniz adanalıların bi lafi vardır ya adanalıyız allahın adamıyız (haşa)ben doğru bulmuyorum ama hep duyuyorum ama çok i ler bende bi arıcı kızı olarak arıları çok seviyorum ama çok kötü vuruyorlar ama alışınca bi daha acımıyor

nese allahın selamı ve bereketi üzerinize olsun güzel paylaşımlar bekliyoruz inş
Aslında o sözde kötü bişey yok ama kötüye çekiliyor gibi.Hepimiz RABBIMIN sevdiği kullarız.ALLAHIN adamaıyız derken sevdiği kullarız anlamında RABBIM için yapamayacağımız şey yoktur.Ben o kanıdayım.Bu arada düğününüz hayırlı olsun.Bekleriz tabi.

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam kardeşim hoşgeldin aramıza

gullere-vurgun

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgelniz inş her geçen gün fazlalaştığı gibi burada artar gideriz :)
Allah yolunuzu açık etsin...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt