Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selam dostlara (1 Kullanıcı)

boladan

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın aleyküm rabbimin yarattığı güzel isanlar,selamın aleyküm rabbımın yoktan var ettikleri,selam ALLAH dosları!!!

boladan

Kayıtlı Kullanıcı
Ben yeni buldum bu siteyi gerçekten harika bir site inşALLAH ben buradan ayrılmam iyiki buldum.Belki burada iyi dostlar ve iyi arkadaşlar edinirim.Ben gerçekten böyle bir siteye kayıtlı olduğun için mutluyum RABBIM HERKESE nasipetsin ve bu siteyi buldursun.Şimdilik benden bu kadar ALLAH.a emanet olun RABBIM HEPİNİZİ KORUSUN AMİN.

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin kardeşim,üyeliğin hayırlı olsun..gerçektende harika,umarım öğrendiklerimizide hayatımıza yansıtırız..paylaşmak güzell..selametle kal kardeşim..hayırlı sabahlar..

ÖZNUREMİNAPO

Kayıtlı Kullanıcı
Ben yeni katiliyorum bu sitede konu başliği nasil oluşturuluyor anlatirmisin

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam hoş geldin kardeşim

egitim44

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyna aleykümselam kardeş

zeymes

Kayıtlı Kullanıcı
istediğin konuyu ön
Ben yeni katiliyorum bu sitede konu başliği nasil oluşturuluyor anlatirmisin

bak ablacığım öcelikle tanışalım köşesini tıklıyon onun üstünde yeni konu yazıyor onuda tıklıyon başlık diyor istediğin başlığı yazıyon ve istediğin konuyu yazıp ve alta konuyu aç diye tıklıyon tamamı inşallah yardımcı olmuşumdur
ALLAHA EMENET OL hayırlı paylaşımlar

boladan

Kayıtlı Kullanıcı
Sağolun rabbim sizlerden hoşnut olsun.Mü’minin başka hiç kimsede bulunmayan ilginç bir hali vardır; O’nun her işi hayırdır. Eğer bir genişliğe (nimete) kavuşursa şükreder ve bu onun için bir hayır olur. Eğer bir darlığa (musibete) uğrarsa sabreder ve bu da onun için bir hayır olur.

boladan

Kayıtlı Kullanıcı
Allah’a ve ahiret gününe imân eden kimse, komşusuna eziyet etmesin. Allah’a ve ahiret gününe imân eden misafirine ikramda bulunsun. Allah’a ve ahiret gününe imân eden kimse, ya hayır söylesin veya sussun.

boladan

Kayıtlı Kullanıcı
(Mümin) kardeşine tebessüm etmen sadakadır. İyiliği emredip kötülükten sakındırman sadakadır. Yolunu kaybeden kimseye yol göstermen sadakadır. Yoldan taş, diken, kemik gibi şeyleri kaldırıp atman da senin için sadakadır.

boladan

Kayıtlı Kullanıcı
Hadis : Hz. Peygamber (sav)`ın ashabından bir kısmı ona sordular: \"Bazılarımızın aklından bir kısım vesveseler geçiyor, normalde bunu söylemenin günah olacağına kaniyiz.\" Hz. Peygamber (sav): \"Gerçekten böyle bir korku duyuyor musunuz?\" diye sordu. Oradakiler Evet! deyince: \"İşte bu (korku) imandan gelir (vesvese zarar vermez) dedi.\" Diğer bir rivayette: \"(Şeytanın) hilesini vesveseye dönüştüren Allah`a hamdolsun\" demiştir. (Müslim`in İbnu Mes`ud (ra)`dan kaydettiği bir rivayet şöyledir: \"Dediler ki: \"Ey Allah`ın Resulü, bazılarımız içinden öyle sesler işitiyor ki, onu (bilerek) söylemektense kömür kesilinceye kadar yanmayı veya gökten yere atılmayı tercih eder. (Bu vesveseler bize zarar verir mi?)\". Hz. Peygamber (sav): \"Hayır bu (korkunuz) gerçek imanın ifadesidir\" cevabını verdi.\")

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam..
hoşgeldin, hayırlı olsun üyeliğin
gelir gelmez güzel paylaşımlarda bulunmuşsun, Allah razı olsun
selametle..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt