Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selam aleykum kardeşlerim bana yardımcı olurmusunuz ne olur :( (1 Kullanıcı)

al qaria

Kayıtlı Kullanıcı
ben normal lise mezunuyum ve üniversiteye hazırlanıyorum ve ilahiyat istiyorum lakin yeterli arapçam yok bu imam hatip liselerinde öğretilen arapçayi nasıl öğrenebilirim ki

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam :)
Bildiğim kadarı ile ilahiyat fakultesinde arapça 0 dan öğretiliyor :)
bence önce kazan çünkü arapça öğrenecem diye ygs ye hazırlanamazsın ygs sınavından sonra arapça kursuna gidersen çok iyi olur :) konyada belediyenin kursları var ama tabi her ilde uygun fiyatada bulmak zordur :)

al qaria

Kayıtlı Kullanıcı
Anladm da burada varmi bilmiyorum
ygs.den sonra yetişirmi arapça peki

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
kursa gidersen temel bir bilgi almış olursun zaten harfleri çok iyi tanıyorsundur öğrenmen zor olmaz heralde yani sınıfta kalacak derecede olmaz diye düşünüyorum ama bi kursa gidip öğrenirsen büt e de kalmazsın :) imam hatip mezunu olup büte kalan akrabalarım var :)

şunuda belirtmek isterim ben bunları yazıyorum ama ilahiyat yada imam hatip lisesi okumuyorum :)

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
bencede şu an önce ygs sınavına odaklan.
arapça kolay bir dil değil bence üniversiteye giderken yurtta(kur an kursu) kal.üniversiteye ordan gelip gidersin. bak o zaman nasıl öğreniyorsun:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt