Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Şehitlik derecesine kavuşturan dua (1 Kullanıcı)

Maresal_Baba

Kayıtlı Kullanıcı
Peygamber efendimiz buyurdu ki:
(Bu duayı sabah okuyan kimse, akşama kadar ölürse, akşam okuyan, sabaha kadar ölürse, şehid derecesine ulaşır. Dua şudur:
Allahümme ente rabbi la ilahe illa ente halakteni ve ene abdüke ve ene ala ahdike ve vadike mestetatü euzü bike min şerri ma sanatü ebuü leke bi-nimetike aleyye ve ebuü bi zenbi fağfirli zünubi feinnehu la yağfirüzzünube illa ente. La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin.)
[Ey Oğul İlmihâli]

HAK YOL İSLAM

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Kardeşim Benim Ezberimde Her Sabah-akşam Okuyorum. Ben De Bu Dua Için Forum Açmayi Istiyordum. Emeğine Sağlik. Rabbim Cümlemizi Uygulayanlardan Eylesin. Sselam Ve Dua Ile...

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun aleyküm ve rahmetullahi ve berakatühü.
Allah razı olsun kardeşim,
Selam ve baki dua ile kalın.

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
S.Aleyküm

Haşr Suresinin Son 3 Ayetini Sabah yada Akşam Okuyan Kimseyi 70.000 Melek Korur.. Ayıracada Ölürse ŞEHİT Olarak Ölür...

Ayrıcada Peygamber Efendimizin Bir Hadislerinde Buyurmuştur ki;

İsm-i Azam ( Allah'ın En Büyük İsmi ) Haşr Suresinin Son 6 Ayeti İçerisindedir.

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH CC razı olsun ALLAHA CC açtığın ellerin boş kalmasın inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt