Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

şehadetle ne söz verdik rabbimize (1 Kullanıcı)

_şimal_

Kayıtlı Kullanıcı
esslamu alyküm eşhedüşahitlik ediyorum ve yemin ediyorumki alemlerin rabbi olan allaha en la ilaheallah(c.c)den başka kanun koyanhiçbir gücü kanun koyucu kabul etmeyecek ve allah(c.c)tan başkakendisine kulluk yapılan herşeyi reddedeceğim.nefsimin arzu ve isteklerine tabi olmayacağım .maddiyata ve dünyalık isteklere tapmıyacağım.zevklerimin peşinden sürüklenmeyeceğim izm lerle ideolijilerle mücadedeceğim.islamdan başka hertürlü dünyavi düşünce ve hayat tarzını red edeceğim.ilahlaştırılmaya çalışılan hiçbirşeyi kabul etmeyeceğim.allahın dostlarını dost düşmanlarını düşman bileceğim onlara boyun eğmeyeceğim.islam adına ortaya atılan ve bşeriata karşı olan hertürlü bidattan uzak duracağım.allah adına baş kaldıran özellikle şeytan başta olmak nüzere hiçbir düzeni kabul etmiyeceğim.alahtan başkasından yardım istemeyecek velevki rızık konusunda ondan başkasından medet ummuyacağım.tağutları ortak koşmuyacağım.illallahancak senin kanunlarına inanacağım.yaratıcım nasıl sensen yöneticimde sensin yarabbi.yaşadığım müddetce şeriatınla hükmedeceğim.senin razı olduğun kullardan olamaya gayret edeceğim ve eşhedüsöz veriyorum ve yemin ediyorumki enne muhammedün abduhu ve resuluhukendime sadece önder olarak muhammedi kabul edecem.kuranı hayatına aktardığı gibi bende aktaracam ve kuran ahlaki ile ahlanlanacağım.küfre karşı verdiği mücadelesini devam ettireceğim.tüm yaşantımı vahiy ölçüsünde ikame edeceğim .şahit ol yarab. şahit ol

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt