Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

satanistler (okuyun yaşanmış bir hikaye) (1 Kullanıcı)

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı

13 yaşında satanizmle tanışan D.Ç. 5 yıl boyunca kedi kanı içilen korkunç ayinlere katıldı, eroin kullandı. ‘‘Kábus gibi’’ dediği bu yaşamdan 5 ay önce kurtulan genç kız, satanizmi anlatıyor.

Erzincan'dan 11 yıl önce İstanbul'a gelen lokantacı İbrahim Ç., sinir hastasıydı. İşi bırakmak zorunda kaldı. Eşi Cemile Ç. evlere temizliğe giderek kazandığı parayla evi geçindiriyordu. Annesinin zor şartlarda çalışmasına dayanamayan D.Ç., Kartal Yavuz Selim İlköğretim Okulu 5'inci sınıftan diplomasını alır almaz, banyo malzemeleri üreten bir fabrikada işçi olarak çalışmaya başladı. Evleri huzursuzdu. Babası sinir krizleri geçiriyordu. D. eve gitmek istemiyordu. Daha 13 yaşındaydı. Evden uzaklaşıp yeni arayışların peşine düşen D.Ç., fabrikada tanıştığı arkadaşı K.'yla bazı günler mesai bitimlerinde Kadıköy Akmar Pasajı'ndaki barlara gidiyorlardı. Burada farklı insanlarla tanışan D., uyuşturucu hap kullanmaya, bir süre sonra da eroin çekmeye başladı. D. adını vermekten çekindiği satanist grubu ‘‘B.’’nin, 22 yaşındaki liderinin, ‘‘İnsanlardan uzaklaşmak istiyorsan sana sahip çıkarız. Biz farklı şeyler yapıyoruz’’ sözleriyle satanizme merak salmış. D. ‘‘Hayatımı bu kadar b...tan hale getireceğini bilseydim hiç bulaşmazdım bu pisliğe. Bunalımdaydım, ailemden kopmak istiyordum’’ diye pişmanlığını dile getiriyor. D. her ayın 23'ünde, Kadıköy'de terk edilmiş bir evde buluşan gruba katılıp, satanizm hakkında bilgi edinmeye başlamış. ‘‘23'ün özel bir anlamı yok. Sadece bizim grubun buluşma tarihiydi’’ diyor.

KUTSAL İÇKİ KEDİ KANI

5 karanlık yıl içindeki dehşet dolu günleri anımsarken bakışları donuklaşan, tüylerinin diken diken olduğunu söyleyen 18 yaşındaki D., ‘‘Dehşet vericiydi’’ dediği anları şöyle anlatıyor:

‘‘Yaklaşık 10 kişi, sabah erken saatlerde buluşup, akşama doğru ayrılıyorduk. Harabenin bir köşesinde sürekli ateş yanar, liderimiz onun yanında ihtişamlı bir sandalyede otururdu. Şeytan hakkında o kadar çarpıcı şeyler anlatırdı ki artık benim için sadece şeytan vardı. Herkes simsiyah giyinir, ağırlıklı olarak Metallica parçaları çalınırdı. Kendimizi dağıtabilmek için de eroin içerdik. Bazıları bileklerini jiletle kesip, kendi kanlarını içiyor, şeytana yakın olmak için birazını da ateşin üzerine akıtıyorlardı. Kediyi düşman olarak görüyorduk. Bu yüzden de her ayinde bir kedi kurban ediyorduk. Harabenin ortasına çizip, etrafına mumlar koyduğumuz, satanistlerin simgesi Pentegram Yıldızı'na bağladığımız kedilerin, bıçakla karınlarını sonra da boğazlarını kesiyorduk. Kanını da alnımıza sürüp, birazını da içiyorduk. Bu bizim kutsal içkimizdi.’’

KAÇARSAN ÖLÜRSÜN

D.Ç. bu ortamdan kopmak için çok çaba sarf etmiş. Bir keresinde, gruptaki arkadaşlarına ayrılmayı düşündüğünü söyleyince, ‘‘Kaçışın ölümün olur’’ sözlerini işitmiş. ‘‘Çaresiz devam ettim. Ölüm korkusu vardı’’ diyor. Satanizmden kopup ölümü göze aldığı anda, Ülkem Çocukları Derneği Başkanı Murat Çuhadar'la tanışmış. Derneğin faaliyetlerine katılmaya başlayınca ayinlere gitmez olmuş. İki haftadır, 200 milyon lira aylık ücrete anlaştığı, bir oto galerisinde satış görevlisi olarak çalışıyor. Ortaokulu ve liseyi dışarıdan bitirip, üniversiteye de girmeyi kafasına koymuş. Tek korkusu, ayrıldığı satanist grubun izini bulması.

şimdi bu yazının korkunç olan yanı ne diyeceksiniz. korkunç olan kısmı 13 yaşındaki bi çocuğun Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad satanistlerin arasına karışması.

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
allah kimseyi o yollara düşürmesin.
aile sevgisini eksik etmesin...

insan ne halde olursa olsun şükretmesini bilmesi gerekio .şükredecek bişeyim yok dienlerde insan olarak doğduklarına şükretsinn. -

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
s.a ALLAH razı olsun cok korkunç bişe ALLAH kimseye yasatmasin selametle......

pinar1988

Kayıtlı Kullanıcı
Allah c.c. Kimsenin evladini bi yollara düşürmesin inş.. Selametle.. Bu yollara düşmeden yaşayan insanlarda allah c.c. şükürlerini eksik etmesinler.

ahiret-yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardesim kanim dondu resmen ya anneme okuyom allah islah etsin o insanalri diyo valla allah kimseyi düsürmesin o yola

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH CC kimsenin evladını pisliye bulaştırmasın inşallah bulaşanlarıda hayırlı sebeplerle kurtarsın inşallah amin

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
insanların sorunlarını kaçarak çözüm bulabileceğini sanmıyorum.13 yaşındaki çocuk bu duruma gelmesi ailesinin payı var ev telaşı para derdi ama en önemlisi sevgi maalesef anne babalar çocuklarınızı ihmal etmeyin,onların istediği birazda olsun sevgi.Aile çocuklar için ilk eğitim kurumu.ALLAH muhafaza sonra bu tür durumlar olabiliyor.çok üzüldüm.:a17::a17::a17::a17:

gul tanem

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. kardeşim
maalesef insan boşluğa düştüğünde farklı arayışlara çıkıyor.Önemli olan doğru çizgiden ayrılmadan sorunlara çözüm bulabilmek.Allah her daim yar ve yardımcımız olsun...
selam ve dua ile...

k.cansu

Kayıtlı Kullanıcı
Bende okudum gerçekten çok kötü bir ortam...Allah o yoldan kurtulmak isteyenlere yardım etsin ...Allah hepsini doğru yola iletsin...AMİN

tenahek

Yasaklı Kullanıcı
Satanizm;Şeytanın taburu olarak alınmaktadır.
Şeytanın yolundan gitmek olan bu yapay din denilen saçmalık koşulsuz Tanrının yoluna diken koymaktan ibaretttir.

Cinlerle içli dışlı olma-Ateşli ayinler yapmak(şeytanı hissetmek)-Egolarını açıga çıkarmak-düşene bir tekme atmak yani bu dünyadan gitmeden hayatını en içten şekilde yaşamak mantıgına baglıdır.

Bu din safsatası bir çok genç ebebeyinleri bu düzmecelerle çekmektedirler.

Bu tebaya üye olan mürütler(kendilerine bölede sölerler) heavy meta -metalin(istisnalar hariçtir) en köklü iç gıçırtıcı müzüklerini dinliyerek şeytana ilahi şeklinde agıtlar yakmaktadırlar.

Yani Tanrıya yakılan Yaratıcıya yakılan o insanı iç huzurunu saglıyan ilahilerin tam tersidir.Dinlemeye gücün yetmez çünkü asilik ve saçmalık bir bütündür ilahilerinde(onların dediklerine göre)

Şeytanın en sevmedigi varlık insan iken-İnsanı kendilerine taptırmaya çalışmaktadırlar.Bu insanlar kedileri keserek şeytana adak adarlar.

Kedilerin kesilme nedeni_kediler göz perdeleri açık mahluklardır.Cin ve benzeri şeyleri görebilme yetkisine sahiplerdir.
Unutmayın hiristiyanlıkta ve islamda kedi çok önemlidir.İnancımıza göre bir kediyi öldürsen tüyü kadar cami diksen hakkını ödeşemezsin(diye hep ninelerimizn agızlarında düşürmedi kelimeler geliyor aklımıza)

Allah yolunda ne varsa tümüne karşı bir sistemdir.Kuralları aptal bir adamın kendi kalame aldıgı Şeytanın el kitabı adlı bir düzmecedir.Şeytanın el kaitibi adlı düzmece kitabı KUtsal kitap sayarlar.

haç-Üçgen ve ters yıldız simgeleridir.
Bunun nedeni

Hz isa dogdugunda kuzey yıldızı ay gibi parladı.Allahın elçisinin geldigi inanlar Kuzey yıldızına bakarak anladılar.Ve o yıldızı takip ettiler.

Şimdi Eger düz yıldız isanın dogumunu anlatıyorsa ve Allahın elçisinin geldigini anlatıyorsa.

Bunun tam tersi hep zıttır.

Şeytanın dünyaya geldigini ve ters yıldızı izleyerek şeytanın bulunacagını anlatıyor.

Düşmana yene bilmek onu iyi tanımaktan geçer.

Allah birdir.O yenilmeyendir.

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
esselamunaleyküm verahmetullahi veberekatuhu:)

esselamunaleyküm verahmetullahi veberekatuhu:)

şeytanın askerleri,şeytana dahi çelme takarlar,yani şeytandan daha şeytan olurlar.
önce aileden gelir herşey,ailedeki eksiklikler farklı arayışlara götürür insanı.
önemli olan yanlış yolda olduğunu anlayıp,doğru yolda olmak için tevbe etmektir.hem dünya hem de ahiret için.
ALLAH cc BU SAPKIN YOLDA OLAN ,ŞEYTANA KÖLE OLANLARI ISLAH EYLESİN.
selam ve baki dualarımla..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt