Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Samsung’tan Apple’a Atarlı Reklam! (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
31 Eki 2008
Mesajlar
6,061
Tepki puanı
32
Puanları
48
Konum
Ankara
Firmaların birbirlerinin ürünlerinin eksik yanlarını öne çıkartıp kendi güçlü taraflarını göstererek reklam yapması 1960′lı yılların Amerika’sında ki reklam sektörü tarafından başlatılmış bir reklam çeşidiydi. Özellikle Ford ve Volksvagen, Coco Cola ve Pepsi, Marlboro ve Lucky Strike bu reklam çeşidini oldukça sık kullanmıştır.

k3w1np.jpg

Daha sonraki yıllarda rekabet kanunları değişmiş ve bu reklamların bu şekilde çekilmesinin önüne geçilmişti. Her ne olduysa firmalar özgün reklam şirketlerine “sadece internet üzerinden yayımlanacak” reklamlar çektirtmeye karar verdiler ve bu reklamlar tekrar geri geldi. Zaman içinde sizlerle bu tarz reklamları paylaşıyoruz. Bunlardan biri de Samsung tarafından geldi. Samsung iPhone 5S kullanıcılarının en büyük srouun olan şarj problemlerini oldukça gerçekçi bir şekilde ele almış ve kendi telefonunun güç koruma modunu öne çıkartmış.

Oldukça eğlenceli olan bu reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt