Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Salavat getirmenin fazileti. (1 Kullanıcı)

selma85

Kayıtlı Kullanıcı
Sallallahu Aleyhi Vesellem : ''Kim bana bir salat getirirse, Allah ona bununla on salat getirir'' buyurmustur.

Aleyhi Vesellem soyle buyurur : ''Kabrimi bayramyerine cevirmeyin. Bana salat getirin. Getirdiginiz salat nerede olursaniz olun muhakkak bana ulasir''

Sallallahu Aleyhi Vesellem soyle buyurur : ''Cimri, yaninda ben zikredildigim zaman bana salavat getirmeyendir''Sallallahu Aleyhi Vesellem : '' Allah'in yeryuzunde gezici melekler vardir. Onlar ummetimden bana selam getirirler'' buyurmustur

Sallallahu Aleyhi Vesellem soyle buyurur : ''Kim bana selam eder selamini almam icin Allah ruhumu bana geri gonderir''

'' Allahumme salli ala seyyidina Muhammedi-ninnebiyyi ummiyyi ve ala alihi ve sahbihi ve selim''

Manasi:

Allah'im! Ummi peygamber Muhammed s.a.v'e onun aline ve ashabina salat ve selam eyle.B)

garip-

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Salavat getirmenin fazileti.

RABBİM EFENDİMİZİN ŞEFAATE ERENLERDEN EYLER CÜMLEMİZİ İNŞALLAH.

@ebruli

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH razi olsun sizden bizle paylastiginiz icin.insaalllah peygamber efendimizin sefaatine nail oluruz.

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun. Kıyamet gününde Resulümüzün şefaatçısı olan kullarından eylesin Rabbimiz bizleri.
Selam ve dua ile.

yeliz

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.resulugulu.com

konak yazdı:
Allah razı olsun. Kıyamet gününde Resulümüzün şefaatçısı olan kullarından eylesin Rabbimiz bizleri.
Selam ve dua ile.
AMİN AMİN AMİN ALLAH RAZI OLSUN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt