Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Salat-ı Tefriciye Programı (1 Kullanıcı)

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Salat-ı Tefriciye Programı
Dil : Türkçe
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Üretici Firma : Mehmet Bastem
Eklenme Tarihi : 04-04-2009 (ByKursat)

»»» Programı innDir «««

Tanıtım:
Salat-ı Tefriciye okuma, ezberleme ve hesaplama programı.

İmam-ı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: "Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesi, ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi (kalkması) için "Salât-ı Tefriciye"yi (4444) defa okuyup, bu mübarek Salâtü Selâm ile Yüce Peygamberimizi vesile edinse, hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki, Yüce Allah(c.c.), o kulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir sebeb yaratır ve ona muradını verir."

Bu program ile Salat-ı Tefriciye'yi okuyabilir, dinleyebilir ve kaçıncı sırada kaldığınızı kaydedebilirsiniz.

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
yok be kardeşim bu programı ilk ben yayınlıyorum senin dediğin farklı bi program indirdim baktım karşılaştırdım benim ki daha iyi
isterrsen sende ikisini indir bak farklı programlar OK kib

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
...................

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt