Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sağ salim aranizdayim rabbime şükürler olsun (1 Kullanıcı)

muazzez35

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm canım arkadaşlarım rabbimin izniyle sizlerin dualarıyla çok şükür ameliyatımı oldum ve döndüm hepinizden benden dualarını eksik etmiyen arkadaşlarımdan mevlam kat kat razı olsun allaha emanet olun selam ve dua ile sevgilerB)B)B)

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim geçmiş olsun hoş geldiniz selametle...

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
çok geçmiş olsun..
Rabbim şifa versin inşaallah, selam ve dua ile..

muazzez35

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşlerim rabbim hiç kimselere dert verip derman aratmasın verdiği derdin dermanınıda versin selam ve dua ile allaha emanet olun

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyna aleyküm selam kardeşim.seni gördüğüme çooooooook sevindim.çok şükür kardeşim geçmişler olsun rabbim birdaha göstermesin şifalar versin sanada tüm hastalarada inşallah.kendine çok iyi bakıyosundur eminim beslenmene moralina dikkat ediyosundur eminim kardeşim.çok mutlu oldum seni gördüğüme inan.hoş geldin artık hep sağlıkla aramızda ol inşallah kardeşimselametle rabbimize emanetsinB)B)B)

muazzez35

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyna aleyküm selam kardeşim.seni gördüğüme çooooooook sevindim.çok şükür kardeşim geçmişler olsun rabbim birdaha göstermesin şifalar versin sanada tüm hastalarada inşallah.kendine çok iyi bakıyosundur eminim beslenmene moralina dikkat ediyosundur eminim kardeşim.çok mutlu oldum seni gördüğüme inan.hoş geldin artık hep sağlıkla aramızda ol inşallah kardeşimselametle rabbimize emanetsinB)B)B)

allah razı olsun afra_nur kardeşim sizlerin dualarıyla atlattım çok şükür umduğumdanda çok iyi geçti ameliyatım rabbim bana ve bütün hastalarımıza şifalar nasip eder inşallah evet artık aranızdayım inşallah rabbime sonsuz şükürler olsun ki ikinci hayatıma izin verdi bu siteyi ve sizleri çok seviyorum başımın darda olduğu anda sizlerin dualarıyla karşılaştım iyiki varsınız selam ve dua ile allaha emanet olun sevgiler

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
gecmiş olsun kardeşim hosgeldin

eminkms

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam kardeşim.
çok geçmiş olsun inşaallah hastalığından hiç bir eser kalmaz,
bende 1 yıl önce kalp ameliyatı geçirdim ALLAH a şükürler olsun şimdi çok iyiyim önemli olan moralinizi yüksek tutmak.
selametle ALLAH a emanet olunuz.
gecmis_olsun.jpg

muazzez35

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam kardeşim.
çok geçmiş olsun inşaallah hastalığından hiç bir eser kalmaz,
bende 1 yıl önce kalp ameliyatı geçirdim ALLAH a şükürler olsun şimdi çok iyiyim önemli olan moralinizi yüksek tutmak.
selametle ALLAH a emanet olunuz.
gecmis_olsun.jpg
allah razı olsun kardeşim sanada çok geçmiş olsun evet doğru söylüyorsun enbüyük ilaç moral bu zaman da morali yüksek tutmak çok ta kolay değil ama zorlucaz kendimizi artık saol selam ve dua ile allaha emanet ol

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt