Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sadece 10 Defa (1 Kullanıcı)

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
İKİ HASLET VARDIR Kİ,ONLARA DEVAM EDEN,MUTLAKA CENNETE GİRER.O HASLETLER KOLAYDIR. FAKAT O HASLETLERİ YAPAP AZDIR.....
BU HASLETLERİ SİZDEN BİRİNİZ,HER NAMAZIN SONUNDAON DEFA SUBHANALLAHON DEFA ELHAMDÜ LİLLAH ON DEFADA ALLAHÜ EKBER DER.BU ZİKİRLER, DİLDE 150 MİZANDA İSE, 1500 EDER.
YATAĞINA GİRİNCEDE
33DEFASUBHANALLAH 33 DEFA ELHAMDÜ LİLLAH 34 DEFADA ALLAHÜ EKBER DER.BU ZİKİRDE DİLDE 100, TARTIDA ( MİZANDA ) 1000 EDER. İKİSİNİN TOPLAMI 2500 SEVAP ALMIŞ OLUR OKUYAN.
RESULÜ EKREM ( A.S ) DEVAMLI ŞÖYLE BUYURMUŞTUR!

EY ASHABIM, EY ÜMMETİM! HANGİNİZ BİR GÜN VE GECESİNDE ( 24 SAATDE ) İKİBİNBEŞÜZ GÜNAH İŞLER?
ORADA BULUNAN ASHAB-I KİRAM:
YA RASULALLAH! BU KADAR SEVABI ÇOK OLAN BİR DUA VE ZİKRİ İNSAN OĞLU NASIL TERKEDER YAPMAZ? DEDİLER.
YÜCE PEYGAMBERİMİZ ALEYHİSSELAM, BU İŞİN TEHLİKESİNİ ŞÖYLE HABER VERDİ:

SİZDEN BİRİNE NAMAZDA İKEN ŞEYTAN GELİR VE ŞUNU HATIRLA, ŞUNU HATIRLA DİYE VESVESE VERİR.YATAĞINDA DA O KİMSEYE GELİP BU DUA VE ZİKİRLERİ OKUMAYA FIRSAT VERMEDEN UYUTUVERİR. BÖYLECE O KİMSEYİ BU DUA VE ZİKİRLERDEN VE KAZANACAĞI SEVAPTAN MANİ OLMUŞ OLUR.

MÜMİN KARDEŞLERİM BU İBADETLERİ BEN YAPMAYA ÇALIŞIYORUM SİZLERİNDE YAPMASINI CANI GÖNÜLDEN İSTİYORUM VE İNŞALLAH ALLAH ( C.C ) BU İBADETLERİMİZİ KUSURSUZ KABUL EDER. ALLAH'A EMANET OLUN, DUA İLE...

YUSUF TAVASLI.....HATTAT TAVASLI YAYINLARI....

RiSaLei-NuR

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.powereglence.com
Çok güzel ve önemli paylaşımdı Allah inşaallah hakiki yapanlardan eylesin muvaffakiyetimizi ,zikrimizi şükrümüzü arttırmayıda nasip eylesin inşaallah
selamların en güzeliyle dua ile...B)

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzel ve önemli paylaşımdı Allah inşaallah hakiki yapanlardan eylesin muvaffakiyetimizi ,zikrimizi şükrümüzü arttırmayıda nasip eylesin inşaallah
selamların en güzeliyle dua ile...B)

AMİN İNŞALLAH KARDEŞİM...TŞK EDERİM BEYENDİYİNİZE SEVİNDİM.

ALLAHA EMANET OLUN DUA İLE...

gul kokusu

Kayıtlı Kullanıcı
ALAH RAZI OLSUN. bundan sonra bende dikkat edicem..

CANAN25

Kayıtlı Kullanıcı
ALlah razı olsun güzel bir paylaşımdı.

Birnur

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm
Allah razı olsun kardeşim. unutmadığım sürece yatarken okumaya çalışıyorum. Hatırlattığın için tşkller.

ö.canan

Kayıtlı Kullanıcı
çok teşekkürler bende yapmaya çalışıyorum yeniden hatırlattığınız için Allah razı olsun

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun aleyküm güzel kardeşim
Paylaşımınızdan dolayı Rahman her daim sizden razı olsun sevabınıza yazsın inşaallah selam ve dua ile...B)

nur_yuzlum

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM.. BENDE ELİMDEN GELDİĞİNCE YAPMAYA ÇALIŞIYORUM AMA DAHA FAZLA EHEMMİYET VERMEK GEREK ELBET.. PAYLAŞIMIN İÇİN SAĞOL..:evet

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli Geceler Mümin Kardeşlerim....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt