Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ŞABAN AYINDA YAPILACAKLAR (1 Kullanıcı)

METINENES

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM DİN KARDEŞLERİM SİZLERE BİR KAÇ SORU SORMAK İSTİYORUM EĞER BANA YARDIMCI OURSANIZ ALLAH C.C. SİZLERDEN RAZI OLSUN. SORU1- ŞABAN AYINDA YAPILMASI GEREKENLER NELERDİR HADDİSLERLE ANLATIRSANIZ SEVİNİRİM. SORU2-MÜBAREK GÜN VE GECELERDE NELER YAPMALIYIZ HADİSLERLE ANLATIRSANIZ SEVİNİRİM. SORU3-BUNU SEVDİKLERİME SORUYORUM TUVALETE GİRERKEN EUZU BESMELE ÇEKİLİRMİ ŞİMDİLİK SORULARIM BU KADAR KARDEŞLERİM ALLAH C.C SİZLERDEN VE BÜTÜN MÜSLÜMANLARDAN RAZI OLSUN.İNŞALLAH DİNİMİZİ BU ŞEKİLDE BÜTÜN DÜNYAYA YAYACAĞIZ KARDEŞLERİM HEP SORULAR SORALI TARTIŞALIM AMA KALPLERİMİZ HEP BİR VE ALLAH C.C VE ONUN RESULU İÇİN ATSIN.ALAH C.C DAHA ÇOK CUMALARA ULAŞMAYI NASİP ETSİN AMİN.AMİN.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt