Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sabaha kadar yetiştirmeliyim (1 Kullanıcı)

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
Allah rızası için o kuyan bi şey biliyosa cevap yazsın 2008 oks matematik sorularını bir türlü bulamıyorum ne olursunuz internetten arayabilen arasın yada bilen söylesin çoooook acil bu ödevi sabaha kadar yetiştirmem gerek performans ödevim saatlerdir arıyorum ve hatta günlerdir bulamıyorum ne olur yardım edin!!!!!!!!

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
Matematik oks soruları 2008 olmalı

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
okuyan biri lütfen yardım etsin:(:(:(

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.........................

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
yahu ne zormuş varda açılmıyo sayfalat araştırmaya devam ediyorum

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun ama ben o prograımn ismini bile ilk defa duyuyorum:(yok bende öyle bir program:(:(:(

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
adobe reader - programının detaylı tanıtımı, kullanıcı yorumları - inndir.com - ablacım burdaki programı indir masaüstüne fila kaydet sonra kat,ydettiğin dosyayı aç kuruluma başlayacak direk çalıştır diyeceksin sonra bitince de bu gönderdiğim linkteki sayfayı açabilirsin birşey olursa takılırsan ben burdayım yine haber et inşallah olur mu..

allah razı olsun açabilim.!!.bi yazması kaldı hakkınızı helal edin nolur...???bu iyiliğiniz o kadar çok işime yarayacakki anlatamam...allah ecrini kat kat verir inşallah

denizhkn

Kayıtlı Kullanıcı
senin işin görülsün yeter... son dakika ödevleri yapmış biri olarak durumunu çok iyi anlıyorum:d o yüzden bir sıkıntın olursa yine buralardayız inşallahhh. Rabbim yar ve yardımcın olsun ablacım kolay gele...

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
senin işin görülsün yeter... Son dakika ödevleri yapmış biri olarak durumunu çok iyi anlıyorum:d o yüzden bir sıkıntın olursa yine buralardayız inşallahhh. Rabbim yar ve yardımcın olsun ablacım kolay gele...

allah razı olsun hayırlı akşamlar:)

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
işe yaradıysak ne mutlu ama yarayamadık galiba olsun bakalım allah zihin açıklığı varsin kardeşim

denizhkn

Kayıtlı Kullanıcı
beraber bulduk can kırıkları olmasa idi benim bu isteğinden haberim olmayacaktı onunla sohbet ederken rastladım Rabbim eğer iyilik varsa burçini de nasiplendirsin... gönlüne göre versin...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt