Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sabah Namazına Nasıl Kalkılır? (1 Kullanıcı)

maxim1907

Kayıtlı Kullanıcı
Dünya geçici arkadaşlar.Günün 24 saati bize verilmiş,bunun 1 saatini Allah için ayırsak çok mu zor?
Namaza başlamalıyız arkadaşlar.Namaz kılmaya yardımcı olacak bir program.Bunun kitabıda var ama birde bilgisayardan okuyalım diyorum.

Daha önce verildimi bilmiyorum yeni üyenizim çünkü...Neyse hepiniz Allah'a emanet olun!!!

http://nurris.com/cgi-bin/cnt.pl?name=SabahNNK-12_dl&deliver=kitap

link bozulmuş arkadaşım

saygılar....

*ankebut*

Kayıtlı Kullanıcı
paylaştığınız için tşekkürler ben bunun kitabını okumuştum yazarı cemil tokpınar gerçekten çok güzel bi kitap okumanızı tavsiye ederim a.e.o.

şevval_nur

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kaydettim bilgisayarıma çok saol rabbim razı olsun hakkınızı helal edin.

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim ALLAH razı olsun bende daha önce aynı konulu kitap arkadaşlara tavsiye ettim tekrar hatırlattığın içim MEVLA razı olsun çok güzel içeriki bir kitap tüm kardeşlerime tavsiye ediyorum selam ve dua ile a.e.o

yavuz71

Kayıtlı Kullanıcı
ya arkadaşlar ben bir alarmlı saat ve 2 tane telefonun alarmını kuruyorum ama genede uyanamıyorum
alarmımdan komşular bile rahatsız oluyor ama bitek ben duymuyorum
DUA BEKLİYORUM

acizane kul

Kayıtlı Kullanıcı
Bu kitabı bende okudum gerçekten çok faydalı. Tavsiye ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt