Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sabah namazina kalkamayanlara özel saat :):) (1 Kullanıcı)

_şimal_

Kayıtlı Kullanıcı
vs2uk1nh9xw21mt4pv1tl1.gif
[/URL][/IMG]:a39:

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
sabah namazı saatinden saat 10:40 kadar ugraşmış uyanmamış anlaşılan o bir şey degil bari ögle namazının kaçırmasa :) ögle namazı vakti gelmiş nerdeyse :)

_şimal_

Kayıtlı Kullanıcı
gercekten öyle:) Rabbim hakkıyla vaktınde namazlarımızı kılmayı nasip etsin... dua ile...

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
:D
teşekkürler kardeşim paylaştığınız için.
selam ve dua ile...

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel bir saat :)

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
kesinlikle bir tane de ben istiyorum :)

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
çok şükür benim böyle bir sorunum yok saat 4 de kalkcam diyeyim 4 de kalkarım çok dakikimdir ama bir tane erkek kardeşime alabilirim

eminkms

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel paylaşımınız için teşekkürler.
ALLAH 'a emanet olunuz.

hitam

Kayıtlı Kullanıcı
çok iyi düşünmüşsünüz böyle bir saat lazım uyanamayanlara
saatide biraz geri alsak 5 gibi daha iyi olacak

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
:a15: teşekkürler çok gerekli olduğu ortada

hicretturkan

Kayıtlı Kullanıcı
vallahi çok güzel olmuş çok manalı...malesef bende de aynı sorun var.ALLAH!tan blundugum yurtta o saaten daha fazla ilev gören abiler ve arkadaşlar var.ALLAH RAZI OLSUN.O SAYEDE KURTARIYORUZ...

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
bu saatten banada lazıııııııııımm:a43::a43::a43:

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
bırak uyusun adam daha sabaha çok var yahu:D:Dselametle kalın

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
Yıl 1993 ben 12 yaşındayım! mardin terör kaynıyor her gün çlenler yaralananlar bi türlü kesilmiyor. Aylardan haziran ve biz damda yazlık sedir dediğimiz şeylerin üstünde uyuyoruz, bi ara ufak bi ses geldi kulağıma saat 3 sularıydı. Neyse ben uyudum yine sabah uyandım ve gerilerek bakıyorum etrafa bide baktım ki anneannemlerin 30-40 metre arkasındaki ev yok.Ne oldu diye sordumğumda da dün gece saat kulağıma gelen ses bomba sesiymiş. Allahtan evde kimse yoktuda ölen olmamıştı. Yani Kimi zaman öle saatlerde işe yaramıyo:) allah kulağımızı daima güzel şeyleri duyması ile nasip eylesin...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Yıl 1993 ben 12 yaşındayım! mardin terör kaynıyor her gün çlenler yaralananlar bi türlü kesilmiyor. Aylardan haziran ve biz damda yazlık sedir dediğimiz şeylerin üstünde uyuyoruz, bi ara ufak bi ses geldi kulağıma saat 3 sularıydı. Neyse ben uyudum yine sabah uyandım ve gerilerek bakıyorum etrafa bide baktım ki anneannemlerin 30-40 metre arkasındaki ev yok.Ne oldu diye sordumğumda da dün gece saat kulağıma gelen ses bomba sesiymiş. Allahtan evde kimse yoktuda ölen olmamıştı. Yani Kimi zaman öle saatlerde işe yaramıyo:) allah kulağımızı daima güzel şeyleri duyması ile nasip eylesin...

kardeşim anlatıgınız olayaya.. şaşırayımmı .. üzüleyyimmi .. sizin yorumunuza tebessümmü edeyim şaşırdım..

neseki kimseye birşey olmamış rabbim korumuş..

duanızada kalbi aminler.. inşaALLAH

_şimal_

Kayıtlı Kullanıcı

amin.........

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt