Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

S.A (1 Kullanıcı)

Dadaş _kızı

Kayıtlı Kullanıcı
:a12:Selamın aleyküm siteye yeni üye oldum tanımaya çalışıyıorum kokuşmuş ve çıkar ilişkilerinin dışında allah için insan olduğumuz için sohbet ve paylaşım için buradayım umarım güzel dostluklar karabilirim hoşçakalınız .:a12:

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
VE ALEYKUM SELAM VE RAHMETULLAH VE BEREKATUH....
hoş geldınız ablacım sefalar getırdınız umarım karşılıklı paylaşımlarımızda faıdelı oluruz allaha emanet olun.

Dadaş _kızı

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşbulduk kardeş umarım bu msf size ulaşır siteyi henüz nasıl kullanacağımı bilmiyorum yardımcı ıolursanız sevinirim Kocaelinden ayşe .

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldiniz kardeşim üyeliğiniz hayırlı olsun :)
başlıklarımız var dini sohbet, Kuranı Kerim, dua köşesi, sitede zaman geçirdikçe öğrenirsiniz kardeşim.

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
Hoşbulduk kardeş umarım bu msf size ulaşır siteyi henüz nasıl kullanacağımı bilmiyorum yardımcı ıolursanız sevinirim Kocaelinden ayşe .
sıla ablamızın dedıyı gıbı sıtede zaman gecırdıkce oğrenırsınız bend eılk geldığımde ılk bır hafta hıc mesaj yazmamiştım sıtenın bolumlerıne gırıp sıteyı tanımaya çalişmiştım hatta ben ılk uye olduğumda tanişma koşesıne dahı konu acamamaiştım ve zamanla oğrendım ama sız gayet ıyı başladınız hemen bı konu acıp taniştırdınız kendınızı ve yavaş yavaş ta tanımaya çalişiyorsunuz ılk etapta 1,2 konuya adapte olun o konuları takıp edın ve zamanla tum sıteyede adapte olacaksınız .aslında cok basıt ....

ılk etapta adapte olacağınız koyunu tevsıye edecek olursam dını hıkayeler bolumunu secın hem okuyarak sıtede zaman gecırmiş olursunuz hemde ufkunuz acılır ve erken sıkılmazsınız sıteden allaha emanet olun sızı daima yanımızda gormek ıstıyoruz

azizislam

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldiniz
siteyi öğrenmek için detaylı araştırmaya gerek yok
karmaşık bir site değil.

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam kardeşim,
Doğru yere hoşgeldin, zamanla sitemizin ne kadar faideli olduğunu ve aradığın herşeyi bulabildiğini göreceksin.

Selametle..

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam

aleyküm selam

selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü,

üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşAllah, islamiyet.gen.tr ailesine hoşgeldiniz.

selam ve dua ile, Allah'a Celle Celalühu emanet olun, hayırlı akşamlar

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt