Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

s.a (1 Kullanıcı)

maide polat

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşımın tavsiyesi üzerine sıtenıze geldim.aranızda olmak istıyorum.yazdıklarınızı okuyunca bilgi daraagacımın cok zayıf hissettım.sızlerden cok şey öğrenecegim...c.c herkesın her işinde yardımcı olsun inşallah....

islamoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykum selam kardeşim hoş geldin,
Bu sitede çok çalışkan arkadaşlar var hakkın rızasını gözeterek hergün değerli çalışmalar yapıyorlar,yorulmadan yazıyorlar,araştırıyorlar,doğru kaynaklardan,geçmişimizde yaşayıpta günümüzde hala sevilen şahsiyetlerin kitaplarından nadide eserlerinden bizlerin ilim açlığını doyuracak ilim gıdaları hazırlıyorlar,hem dost,hem kardeşler,bir sıkıntın oldumu hemen koşarlar,senin azcık canın yanınca inan onlarında o derece yanar,Rabbim hepsinden razı olsun Onlara öyle güzel nesiller bahşetsinki öldüklerinde bile hayırla yad edilsinler,cümlesinin ahir akibeti hayırlı olsun,seninde üyeliğin daim olsun değerli kardeşim aramıza hoş sefa geldin tekrar...

sürgünsevda

Kayıtlı Kullanıcı
ALeyküm seLam
Hoş geldin aramıza...hayırlı olur inşallah..

mir_erhan

Moderator
ve aleyküm selam...
...hoş geldin..hayırlı olsun.....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt