Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

S.A RÜYAM (ALLAH RIZASI YORUM İSTİYORUM) (2 Kullanıcı)

nesrinbulut

Kayıtlı Kullanıcı
ARKADAŞLAR KISA BİR SÜRE ÖCE BİR RÜYA GÜRDÜM ÇOK ARAŞTIRDIM FAKAT NET BİR YORUM BULAMADIM BANA YARDIMCI OLUSANIZ ÇOK MUTLU EDERSİNİZ

RÜYAMDA;

YERYÜZÜNE YENİ BİR KAVMİN İNDİĞİNİ GÖRÜYORUM HERKES PANİK İÇİNDE ETRAFA KOŞTURUYOR BEN KENDİMİ BEYAZIT MEYDANINDA GÖRÜYORUM VE BİR CAMİ BULUP SIĞINMAK İSTİYORUM NE ACIDIRKİ ORDAKİ CAMİNİN YERİNİN BOŞ OLDUĞUNU YANİ CAMİNİN ORDA OLMADIĞINI GÖRÜYORUM HERKES CAMİ ARIYOR AMA TEK BİR CAMİ BİLE YOK. KAVİM İSE GÖKYÜZÜNDEN ÇOK IŞIKLI ARAÇLARLA BİRLİKTE YERE İNİYOR İNSANLAR PANİK İÇİNDE VE İNSANLARIN NEREDEYSE HEPSİ SÜRÜNÜYOR KAVİM İSE İNSANA BENZEYEN VARLIKLAR HEPSİ UZUN SAKALLI ERKEKLER GİBİLER ÜZERLERİNDE SADECE EDEP YERLERİNİ KAPATACAK KADAR GİYSİ VAR. RÜYAMDA BİR SON GÖREMEDİM YANİ ÖYLE PANİK VE KORKU İÇİNDEYKEN UYANDIM.

İNANIN HİÇBİR ABARTI YADA EKLEME YOK BELKİ UNUTTUKLARIM VARDIR.

BANA YARDIMCI OLURSUNUZ İNŞALLAH.

ALLAHA EMENET OLUN

nesrinbulut

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BAŞLIK

RE: BAŞLIK

BAŞLIĞA "İÇİN" YAZMAYI UNUTMUŞUM YANİ ALLAH RIZASI "İÇİN" KUSURA BAKMAYIN
A.E.O.

Ahmed_1907

Kayıtlı Kullanıcı
RE: S.A RÜYAM (ALLAH RIZASI YORUM İSTİYORUM)

KARDEŞİM İNŞALLAH HAYIRLISI OLUR .....B)

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

AMİN İNŞALLAH HAYIRLISI OLUR BİLMEDEN YORUM YAPAMK ZOR ALLAH HAYIRLARA ÇIKARSIN İNŞALLAHB)

NUHALI06

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)B)B)B)SEVGİLİ KARDEŞİM HER RÜYADA YORUM ARAMAK DOGRU DEGİL BELKİ RÜYAYI GÖRMEDEN ÖNCEKİ GÜNLERDE BİR OLAYIN ETKİSİ ALTINDA KALDIGINDAN BU RÜYAYI GÖRMÜŞ OLABİLİRSİN VEYA BAZEN KORKUNÇ RÜYALAR GÖRMEMİZE SEBEP OLAN ŞERİRLERİNDE İŞİ OLABİLİR.YİNEDE ALLAH(C.C)HAYIRLARA ÇIKARSIN DİYORUMB)B)B)B)

B)B)B)B)ALLAH'A EMANET OL.B)B)B)B)

melek16

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşim rüyan hayır olsun

selda tamer

Kayıtlı Kullanıcı
Rüyama yorum istiyorum

Rüyama yorum istiyorum

merhaba ben evliyim 1 oglum var ve rüyamda annemlerin evindeyiz ve ben hamileyim bir anda doğum anım geliyor suyum geliyor ama hiç sancım yoktu bir ara hastanede oluyorum ve kız cocugu dünyaya getiriyorum cok küçük bir bebek elim kadar birşey sonra annemlerin evde tekrardan oluyorum herkeze kız oldu diyorum annemlerin karşısında ki komşununu evini yıkmış oluyorlar kale yapıyorlarmış bizimde evin çatısı yıkılmış oluyor ve dışarıda kar yagıyordu çatının yarısı olmadıgı için salon ve cocuk odası kar oluyor ama hiç soguk değildi herkez hayatındann memenundu diğer odaların çatıları saglam oluyordu yatarken diger o dada yatıyorduk aynen rüyam bu tşk ler LÜTFEN YORUMUNUZU YAZIN BEN SELDA

hatice2

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim rabbim rüyalarımızı hayra çıkarır inşallah.ama inanıyorumkı insanların maneviyatlarıda rüyalarıylada çok alakalıdır.yani insandaki sıkıntı yada yasadıgı zorluklarda rüyalarımızı etkiler.

hatice2

Kayıtlı Kullanıcı
benim rüyamıda tabir edebilecek bir arkadaş varmı.rüyamda efendimiz hz.muhammed(sav) i kalabalık bir ortamda görüyorum.daha doğrusu gördüğüm kişiyi peygamberimiz diye biliyorum.ama peygamberimizi çok farklı bir şekilde yani normal bir insan olarak görüyorum.esmer kumral arası bir tene sahip.ama konuşmuyoruz sadece bana baktı.yanındada başkalarıda vardı.bu kadarını hatırlıyorum.lütfen arkadaşlar yorum yapabilirmisiniz.

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Kötü rüyalar anlatılmaz kardeşim,uyanınca sol tarafa tükürülür Allah c.c. den hayrı istenir..
Yorum yapmak ilim işidir,herkes yapamaz,herkese yaptırmayın inşallah...
Allah rüyalarınızı hayır etsin ...

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
benim rüyamıda tabir edebilecek bir arkadaş varmı.rüyamda efendimiz hz.muhammed(sav) i kalabalık bir ortamda görüyorum.daha doğrusu gördüğüm kişiyi peygamberimiz diye biliyorum.ama peygamberimizi çok farklı bir şekilde yani normal bir insan olarak görüyorum.esmer kumral arası bir tene sahip.ama konuşmuyoruz sadece bana baktı.yanındada başkalarıda vardı.bu kadarını hatırlıyorum.lütfen arkadaşlar yorum yapabilirmisiniz.

Değerli kardeşim Allah Teala ruyanı hayra yorsun,bizde senin için hayır diliyoruz,Rüyanın yormak değil maksadım ancak Efendimiz (s.a.v) hep aynı mübarek siması ile gözükür rüyada hiç bir şeytan yada cinin Onun (s.a.v) suretine rüyada bürünmeleri kesinlikle yasaktır, ve diğer kalan mahlukatlar ise edeplerinden Onun mübarek süretlerinde gözükmezler,ancak ne yazıkki Lanetli şeytan ve yardımcıları herhangi bir insan kılığına giripte kendini rüya görene Peygamber (s.a.v) im diye satmaya kalkarlar,eğer kişi meyilliyse kanmaya kandırırlar daha sonra bir kaç kere daha gözüküp olmadık işlere inandırıp itikatınızı bozarlar,Efendimizi görebilmek her babayiğite nasip olmaz Ancak İllada Abdestli yatınız -ki Rüyalarınız sahih olsun... Selamlarımla...

hatice2

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun.beklıde efendimize olan hasrettendir bu rüya.

dr_baris30

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim cok güzel bir ruya görmüşssün allah hayırlara vesile eder insallah

imidik

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
blog.mynet.com
Yorum

Yorum

ARKADAŞLAR KISA BİR SÜRE ÖCE BİR RÜYA GÜRDÜM ÇOK ARAŞTIRDIM FAKAT NET BİR YORUM BULAMADIM BANA YARDIMCI OLUSANIZ ÇOK MUTLU EDERSİNİZ

RÜYAMDA;

YERYÜZÜNE YENİ BİR KAVMİN İNDİĞİNİ GÖRÜYORUM HERKES PANİK İÇİNDE ETRAFA KOŞTURUYOR BEN KENDİMİ BEYAZIT MEYDANINDA GÖRÜYORUM VE BİR CAMİ BULUP SIĞINMAK İSTİYORUM NE ACIDIRKİ ORDAKİ CAMİNİN YERİNİN BOŞ OLDUĞUNU YANİ CAMİNİN ORDA OLMADIĞINI GÖRÜYORUM HERKES CAMİ ARIYOR AMA TEK BİR CAMİ BİLE YOK. KAVİM İSE GÖKYÜZÜNDEN ÇOK IŞIKLI ARAÇLARLA BİRLİKTE YERE İNİYOR İNSANLAR PANİK İÇİNDE VE İNSANLARIN NEREDEYSE HEPSİ SÜRÜNÜYOR KAVİM İSE İNSANA BENZEYEN VARLIKLAR HEPSİ UZUN SAKALLI ERKEKLER GİBİLER ÜZERLERİNDE SADECE EDEP YERLERİNİ KAPATACAK KADAR GİYSİ VAR. RÜYAMDA BİR SON GÖREMEDİM YANİ ÖYLE PANİK VE KORKU İÇİNDEYKEN UYANDIM.

ALLAHA EMENET OLUN

Aleyküm Selam,

Rüyanızı iki defa okudum ama en azından içimizdekileri paylaşma adına buraya bir şeyler yazalım dedik.İnsanlar genelde zor duruma düştüklerinde yada sıkıntılı anlarında Allaha sığınırlar.Bu durum Kuranda şöyle bildirilir

İnsana bir zarar dokunduğunda, yan yatarken, otururken ya da ayaktayken bize dua eder; zararını üstünden kaldırdığımız zaman ise, sanki kendisine dokunan zarara bizi hiç çağırmamış gibi döner-gider. İşte, ölçüyü taşıranlara yapmakta oldukları böyle süslenmiştir. (Yunus Suresi - 12)

Rüyanızda gördüğünüz kavim rahmet melekleri olsa idi insanlar bundan kaçmaz esenlik içinde olurlardı.İnsanları kaçması onların gazap için gelen melekler olduğunu gösteriyor.Sizlerin camiye sığınmanız ve bulamamanız aslında Allah'a sığınmadır.Kıyamet günü gibi...

İnsanların camiyi bulamamaları Allah'ın bu kullardan yüz çevirdiğini gösterir.Tabiki her şeyin doğrusunu Yüce Allah bilir.

Sanırım siz namaz kılmıyor yada kapalı değilsiniz yada yaptığınız bir yanlış var yada Allah'ın sevdiği bir kul yanınızdadır ve ondan yüz çevirip belkide alay ediyorsunuzdur.Yada bu sevgili kul yanınıza gelmiştir sizden bir şey istemiştir sizde yüz çevirmişsinizdir.Allah'ın sevgili kulundan kim yüz çevirirse Allah'da ondan yüz çevirir.

Size tavsiyem eğer böyle durumlar var ise samimi bir şekilde dua edip Allah adına sadaka verin.

Şu sözleri yazalım ve bitirelim..

Hiç bir günahı küçük görme zira arkasında Allah'ın sonsuz azabıyla karşılaşabilirsin
Hiç bir hayrı küçük görme zira arkasında Allah'ın sonsuz rahmeti olabilir
Hiiç kimseyi küçük görme zira Allah'ın velisi olabilir

Slm ve Dua ile..

imidik

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
blog.mynet.com

İnşallah şefaatine nail olacaksınız.

Slm ve Dua ile..

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Ben rüya yorumundan anlamam ...
Ancak şu an içimden ne mutlu size demek geldi...
Şöyle bir toplanıp Namaza göz kırpsanız mı acaba?
Rüyanız, hayır olsun inşallah...

Bu yorum karışmış olabilir diye...yeniden yazdım...

Reyhani_konyevi

Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle şunu söyliyeyim kardeş,peygamber efendimizin kılığına giremez şeytan..ve peygamber efendimiz buyuruyor ki beni rüyada gören çok yakında hayatteyken de görecek.inşaallah bu şerefe nail olursunuz.ama şunu söyliyeyim şeytan peygamber efendimizin rüyasına giremese de bazen bazı insanlar peygamber efendimizin hilye-i şerifini bilmiyor ve rüyasında ne bileyim peygamber efendimizi sakalını keserken falan görüyor bu şeytani rüyadır çünkü adam hilye-i şerifi bile bilmiyor bu ince ayrıntıyı gözetelim inşaallahu rahman.vesselam

yakais

Yasaklı Kullanıcı

Kul hakkı yemiş olabilir misiniz?...Düşünün...Helalleşin...Yok diyorsanız bir fakire sadaka verin...

yakais

Yasaklı Kullanıcı

RÜYAMDA;

ALLAHA EMENET OLUN
Ben rüya yorumundan anlamam ...
Ancak şu an içimden ne mutlu size demek geldi...
Şöyle bir toplanıp Namaza göz kırpsanız mı acaba?
Rüyanız, hayır olsun inşallah...

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle şunu söyliyeyim kardeş,peygamber efendimizin kılığına giremez şeytan..ve peygamber efendimiz buyuruyor ki beni rüyada gören çok yakında hayatteyken de görecek.inşaallah bu şerefe nail olursunuz.ama şunu söyliyeyim şeytan peygamber efendimizin rüyasına giremese de bazen bazı insanlar peygamber efendimizin hilye-i şerifini bilmiyor ve rüyasında ne bileyim peygamber efendimizi sakalını keserken falan görüyor bu şeytani rüyadır çünkü adam hilye-i şerifi bile bilmiyor bu ince ayrıntıyı gözetelim inşaallahu rahman.vesselam
selamün aleyküm kardeşim ama rüya tabir etmek herkese mahsus değil bide bazen mesela iyi olan bir rüyayı kötü yorumlanırsa ALLAH c.c. koruzsun çıkar felan herkese her rüya anlatılmaz birde şuna değineceğim beni yanlış anlmayın ama bende islami rüya kitabı var ve şeytan her kıllağa giriyor ama peygamberimiz hz.muhammed s.a.v. efendimizin kılığına girmez diye kitapda yazıyor güzel bir rüya kardeşim ALLAHIMIZ c.c. hayırlara çıkarsın inş selametle kalın

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt